Zamknij

The Voice Senior: Finalista nie kryje niezadowolenia. Nie podoba mu się wynik finału?

Maciej Friedrich
30.12.2019 14:58
The Voice Senior: Finalista nie kryje niezadowolenia. Nie podoba mu się wynik finału?
fot. screen:YouTube

Za nami finałowy odcinek "The Voice Senior". Janusz Sztyber, jeden z faworytów widzów, w finale musiał uznać wyższość sióstr Szydłowskich. W udzielonym wywiadzie poskarżył się na "polskie realia". Czyżby nie godził się z werdyktem widzów?

Finał "The Voice Senior" za nami. W finałowym odcinku pierwszej serii muzycznego show zwyciężyły siostry Szydłowskie, a sam program cieszył się ogromną popularnością widzów. Wśród finalistów znalazło się wielu świetnych wokalistów i wokalistek, którzy pokazali, że nawet w poważnym wieku można zachwycać wokalnym talentem.

Jednym z faworytów do zwycięstwa bez wątpienia był Janusz Sztyber, który zaskoczył jurorów i widzów nie tylko świetnym głosem, ale także poruszającą historią. Reprezentant drużyny Alicji Majewskiej ostatecznie musiał jednak uznać wyższość koleżanek. Czy zgadza się z werdyktem widzów?

The Voice Senior: mocne słowa Janusza Sztybera. Ma żal, że nie wygrał finału?

W wywiadzie dla "Super Expressu" Janusz Sztyber wyznał, że według niego szansę na zaistnienie po zakończeniu "The Voice Senior" mają wyłącznie zwyciężczynie. 

Szansą prawdopodobnie jedyną w tym programie, tak mi się wydaje przynajmniej, to jest zwycięstwo, ze względu na to, że to pociąga za sobą jakieś tam konsekwencje prawda? (...) Uważam, że zrobiłem bardzo dobrze, a reszta ode mnie nie zależała, więc publiczność zdecydowała tak i z pełną pokorą stwierdzam, że rzeczywiście ok - podsumował. 

Co więcej, pan Janusz uważa, że mimo popularności wśród widzów, nie będzie w stanie rozwijać swojej muzycznej kariery. 

- Znając polskie realia to... nic z tego nie będzie. Jestem takim optymistą! To wszystko kosztuje pieniądze. Ja jestem starym dziadkiem i tych pieniędzy nie mam. W związku z tym obawiam się, że z tego nic nie będzie - smutno skwitował uczestnik. 

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "The Voice Senior"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se,pl/MF