Zamknij

The Voice od Poland: Michał Sobierajski przeszedł metamorfozę. Jak dziś wygląda? [FOTO]

23.10.2020 19:30
Michał Sobierajski
fot. Piotr Tarasewicz/ East News

Michał Sobierajski był gwiazdą 2. edycji "The Voice of Poland". Choć dotarł do finału, nie udało mu się wygrać programu. Jednak mimo to, w jego życiu zawodowym zmieniło się wiele rzeczy na lepsze. Prywatnie również jest bardzo szczęśliwy.

Michał Sobierajski był gwiazdą 2. edycji "The Voice of Poland". Na castingu zaśpiewał piosenkę "You Are the Sunshine of My Life", gdzie oczarował wszystkich jurorów. Artysta trafił do drużyny Justyny Steczkowskiej i choć doszedł do finału, programu ostatecznie nie wygrał. Michał przegrał z Natalią Sikorą i Dorotą Osińską.

Zobacz też: Margaret walczyła z depresją. W trakcie "The Voice of Poland" przechodziła koszmar

The Voice of Poland: Michał Sobierajski przeszedł metamorfozę [FOTO]

Mimo że Michał nie wygrał programu, jego przygoda z muzyką wcale się nie skończyła. W 2015 roku piosenkarz wydał debiutancką płytę "Przed snem". Michał przeszedł również sporą metamorfozę i sporo schudł. W życiu prywatnym również dobrze mu się wiedzie. Muzyk świętuje właśnie pierwszą rocznicę ślubu.

"Dokładnie rok temu poślubiłem moją ukochaną @sobieraj_ka ♥️ Dzięki Niej w moim serduszku zaświeciło słońce i już zawsze tak będzie! " - pisał kilka tygodni temu Sobierajski. Muzyk wciąż jest aktywny zawodowo. Na swoim Instagramie informuje o terminach planowanych koncertów, choć oczywiście z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, teraz będzie można go zobaczyć online.

Michał Sobierajski swoją przygodę z muzyką rozpoczął już jako kilkulatek. Na swoim koncie ma udział w "The Voice of Poland", debiutancką płytę oraz udział w licznych konkursach pianistycznych.

RadioZet.pl