Zamknij

The Voice of Poland 10: Baron i Kamil Bednarek spięli się na planie. Posypały się złośliwości

Judyta Wanicka
26.09.2019 15:04
Kamil Bednarek i Aleksander Baron
fot. Instagram:@Voice of Poland

W "The Voice of Poland" doszło do pierwszej sprzeczki. Baron specjalnie przekręcił nazwisko Kamila Bednarka. Wokalista odpowiedział uszczypliwą uwagą i za chwilę jurorzy zaczęli obrzucać się złośliwościami. Kłótnia odbyła się podczas przesłuchań jednej z uczestniczek.

Nowe odcinki 10. edycji "The Voice of Poland" zaczęły się w cieniu doniesień o konflikcie Margaret i Michała Szpaka. Nowa jurorka show miała mieć pretensje do kolegi z jury, że ten wchodzi jej w słowo i przygaduje. Na szczęście oboje obrócili wszystko w żart. Ale podczas przesłuchań gorąco zrobiło się na linii Baron - Kamil Bednarek. W pewnym momencie między jurorami doszło emocjonującej dyskusji. Choć obaj starali się zachowywać dowcipnie, dało się wyczuć napiętą atmosferę.

Konflikt w The Voice of Poland? Baron wbił szpilę Bednarkowi

W "The Voice od Poland" trwają ostatnie przesłuchania uczestników. Trenerzy starają sie pozyskać zdolnych wokalistów do swoich drużyn, a to jak wiadomo, nierzadko prowadzi do słownych starć. Podczas występu jednej z uczestniczek, którą zobaczymy w najbliższym odcinku, doszło do ostrej wymiany złośliwości między Aleksandrem Baronem a Kamilem Bednarkiem. Zaczęło się od tego, że gitarzysta zespołu Afromental z premedytacją przekręcił nazwisko kolegi z jury, próbując zrobić z niego taniego podrywacza. 

Jestem więcej niż pewien, że takich absztyfikantów, jak Kamil Bedczarek słyszałaś w życiu wielu. Nie daj się nabrać na tanie słowa - powiedział Baron po występie jednej z uczestniczek.

I mówi to Baron… Przygadał kocioł garnkowi a sam smoli - dopiekł Barnowi Kamil Bednarek.

Musyk Afromental lekko się zdenerwował. Najpierw wytknął koledze brzydki zwyczaj przerywania wypowiedzi, a potem z duża dozą złośliwego humoru przestrzegł uczestniczkę przed pójściem do drużyny Kamila Bednarka.

Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz - powiedział do Bednarka. Pamiętaj, nie bądź taką muchą, która leci do lepu, bo jest tanio, blisko i klejąco - dowcipkował przed dziewczyną.

Zwiastun odcinka wywoła gorąca dyskusję fanów. Całość będzie można obejrzeć w "The Voice of Poland" już w najbliższą sobotę o godzinie 20.05 w Dwójce.

Zagłosuj

Kto lepiej sprawdza się w roli jurora "The Voice of Poland":

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw