Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice of Poland 10: Margaret w szokującej kreacji na konferencji show

05.09.2019 12:06

Margaret na spotkaniu jurorów 10. edycji „The Voice of Poland” pojawiła się w oryginalnej stylizacji, której nie powstydziłaby się sama Lady Gaga. Jej różowa sukienka zwracała uwagę jednym, dość zabawnym elementem. Zobaczcie, co miała na siebie Margaret na konferencji „The Voice of Poland”.

Margaret fot. VIPHOTO/EASTNEWS

The Voice of Poland 10: Margaret na spotkaniu jurorów

Margaret została jurorką w 10. edycji „The Voice of Poland”. Piosenkarka zadebiutuje w roli trenerki uczestników już we wrześniu. Tymczasem gwiazda spotkała się z pozostałymi jurorami na konferencji promującej program. Margaret zdecydowanie wyróżniała się spośród całej piątki, a wszystko za sprawą oryginalnej stylizacji. Wokalistka miała na sobie różową sukienkę, którą zdobił osobliwy element – sztuczna ręka chwytająca za brzeg kreacji. Szalony strój w stylu Lady Gagi dopełniały wiązane buty na wysokiej platformie.

The Voice of Poland 10: kiedy premiera i kto w jury?

„The Voice of Poland” wraca na antenę TVP2 w sobotę, 7 września 2019 r. W jubileuszowej edycji pojawi się nowy skład jurorski. W roli trenerów zobaczymy zarówno weteranów show – Tomsona i Barona z zespołu Afromental oraz Michała Szpaka, jak i nowe gwiazdy – Margaret i Kamila Bednarka.

RadioZET.pl/JW

Oceń