Zamknij

The Voice of Poland 11: Michał Matuszewski ma koronawirusa. Nie wystąpi w finale [WIDEO]

12.11.2020 15:17
The Voice of Poland 11
fot. Piotr Molecki/East News

Michał Matuszewski ma koronawirusa. Jeden z faworytów "The Voice of Poland 11" nie będzie mógł wystąpić w finale, choć wielu widzów typowało go na zwycięzcę edycji. Zastąpi go uczestniczka, która została wcześniej usunięta z programu.

"The Voice of Poland" zyskał status jednego z najlepszych programów muzycznych emitowanych przez polskie stacje telewizyjne. Oparty na holenderskim formacie talent show od 2011 roku cieszy się niesłabnącą popularnością, a kilku uczestników zawdzięcza swoją karierę rywalizacji na muzycznej arenie i wielkiemu wsparciu jurorów i trenerów. Przykładem może być Marta Gałuszewska, która wygrała jako podopieczna Michała Szpaka, a obecnie sama rozwija swoją karierę. Wśród zwycięzców "The Voice of Pland" można także wymienić takie gwiazdy jak Mateusz Ziółko, Damian Ukeje czy Natalia Sikora.

Obecnie możemy podziwiać już 11. edycję "The Voice of Poland", zdaniem wielu jedną z najciekawszych. Faktem jest, że poziom jest bardzo wyrównany, a uczestnicy prezentują różnorodne, ale godne uznania umiejętności wokalne. Od soboty 14 listopada będziemy mogli oglądać odcinki finałowe, w których zmierzą się najlepsi z najlepszych. Walka z pewnością będzie wyrównana, jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, wybierając finalistów. Niestety, wśród artystów ma zabraknąć wokalisty, który zdaniem wielu miał ogromne szanse na zwycięstwo.

ZOBACZ TAKŻE:  Voice of Poland 11: Edyta Górniak w szalonym tańcu. Nazwała uczestnika "ogierem" [WIDEO]

The Voice of Poland 11: Michał Matuszewski ma koronawirusa. W finale zostanie zastąpiony

Mamy smutną informację dla wielbicieli Michała Matuszewskiego, członka drużyny Urszuli Dusziak, uznanego za najlepszy głos 11. edycji "The Voice of Poland". Wokalista przeszedł jak burza przez kwalifikację, jednak jego marzenia o finale pogrzebała pandemia. Matuszewski jest zarażony koronawirusem, co wyklucza go z grona finalistów, nie był bowiem w stanie wziąć udziały w nagraniach. Na szczęście nie ma informacji na temat pogarszającego się stanu zdrowia piosenkarza.

Zgodnie z zasadami show Michała zastąpi osoba, która jako ostatnia odpadła z grupy Urszuli Dudziak. W finałowym odcinku zaśpiewa więc 17-letnia Martyna Zygadło, która na swoim koncie ma już występy na międzynarodowych konkursach wokalnych. Zarażonemu uczestnikowi bardzo współczujemy i życzymy sukcesów na artystycznej drodze.