Zamknij

The Voice of Poland: Beata Kozidrak czy Małgorzata Ostrowska w jury?

01.07.2020 14:58
Voice od Poland
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show. Doczekał się już 10 edycji. Teraz trwają spekulacje, kto w fotelu jurorskim pojawi się w kolejnej serii programu. Nieoficjalne doniesienia sugerują, że może to być Beata Kozidrak lub Małgorzata Ostrowska.

The Voice of Poland cieszy się opinią świetnego show, a każda edycja oglądana jest przez wielotysięczną widownię. Wszystko za sprawą ciekawego formatu, wysokiego poziomu oraz oczywiście gwiazd, które zasiadają w fotelach jurorskich. Za nami już dziesięć edycji programu, a już od chwili zakończenia ostatniej wiadomo, że będzie kolejna. Nie cichną jednak spekulacje wokół tego, kim będą jurorzy 11 edycji VoP.

The Voice of Poland: Kozidrak czy Ostrowska w jury?

Pojawiały się informacje, że do show wrócić może Edyta Górniak. Teraz docierają pogłoski, że w fotelu jury zobaczyć będziemy mogli Beatę Kozidrak lub Małgorzatę Ostrowską. Są to oczywiście domysły, bo żadne wieści na ten temat nie padają w komunikatach TVP. Wiadomo natomiast, że w kolejnej edycji zobaczymy Michała Szpaka. Nie pojawi się za to Margaret, a udział Kamila Bednarka nie jest wykluczony (choć i nie potwierdzony).

Kozidrak i Ostrowska

Co ciekawe, udział Beaty Kozidrak był już brany pod uwagę w pierwszych edycjach The Voice of Poland.Czy tym razem jest coś na rzeczy? Trudno powiedzieć. Zarówno Kozidrak jak i Ostrowska deklarują poglądy, z którymi TVP jest raczej nie po drodze. Pozostaje śledzić oficjalne komunikaty Telewizji Polskiej.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS