Zamknij

The Voice of Poland: Górniak przegięła z pytaniem? Mama uczestniczki była zawstydzona

07.12.2020 19:45
Edyta Górniak
fot. TRICOLORS/East News

Edyta Górniak zadała nietypowe pytanie mamie jednej z uczestniczek "The Voice of Poland". Diwę zainteresowało bowiem seksualne życie kur. Wyszło niezręcznie? 

W sobotę odbył się finał 11. edycji "The Voice of Poland". Zwyciężył Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Drugie miejsce zajął Adam Kalinowski, a na trzecim uplasowała się uczestniczka z teamu Edyty Górniak, Anna Gąsienica-Byrcyn. Z tą ostatnią jurorkę połączyła szczególnie bliska relacja. Okazało się bowiem, że Ania mieszka na Podhalu niedaleko Edyty. Diwa postanowiła więc odwiedzić swoją podopieczną, ale nie byłaby sobą, gdyby nie wywołała przy tym sensacji. 

Edyta Górniak niedawno przeprowadziła się do Leśnicy Zdrój, małej podhalańskiej wsi, położonej 20 kilometrów od Zakopanego. Gwiazda powoli przyswaja góralski folklor. W Boże Ciało włożyła tradycyjny strój i wzięła udział w procesji. Jurorka "The Voice of Poland" nie ukrywa, że przebywanie wśród górskiej przyrody pozwala jej odzyskać harmonię w trudnym czasie pandemii. Ponadto piosenkarka ma sporą szansę znaleźć na Podhalu zrozumienie dla swoich koronasceptycznych teorii, a w szczególności poglądów odnośnie szczepienia przeciwko COVID-19. 

Karpiel-Bułecka nie zaszczepi się na koronawirusa. Wysnuł teorię na temat szczepionki

The Voice of Poland: Edyta Górniak wypaliła z pytaniem o seks

Podczas wizyty u Ani Gąsienicy-Byrcyn Edyta Górniak poczuła się jak w domu. Gwiazda została miło podjęta przez rodzinę uczestniczki i ucięła sobie pogawędkę na swojskie tematy. Mama Ani chciała wiedzieć, czy piosenkarka zamierza prowadzić wiejską zagrodę z prawdziwego zdarzenia. 

- Pani Edytko, a czy planuje pani jakieś gospodarstwo? Bo tutaj każdy coś ma - zagadnęła Edytę. 

Górniak wyznała, że myśli o stadku miniaturek. 

- Myślę o kurkach, kurkach miniaturkach - powiedziała. 

- My też mamy kurki i koguta, który pieje - pochwaliła się mama uczestniczki "The Voice of Poland".

Wówczas początkująca hodowczyni drobiu z Warszawy wypaliła z pytaniem, które kompletnie zbiło z tropu doświadczoną gospodynię. 

- A proszę mi powiedzieć, czy ten kogut tak pieje rano, bo budzi kury na seks? - zainteresowała się Górniak. 

- Ale pytanie, Edytko... - odpowiedziała wyraźnie skrępowana mama Ani.

Myślicie, że Edyta odniesie sukces w prowadzeniu kurnika? 

Edyta Górniak sprzecza się z ekspertem o szczepionki. "Nie mam gwarancji, czy przeżyję"

xx
xx