Zamknij

The Voice of Poland: Edyta Górniak wraca do jury show TVP

22.07.2020 19:45
Edyta Górniak
fot. Damian Klamka/ East News

Edyta Górniak wraca do jury "The Voice of Poland". Jak donosi Pudelek.pl gwiazda po raz kolejny oceniać będzie talent wokalny uczestników programu TVP.

Edyta Górniak wraca do "THe Voice of Poland". Po raz kolejny będzie jurorką

Edyta Górniak wróci do "The Voice of Poland". Jak czytamy na portalu Pudelek.pl, udział Edyty Górniak w hitowym show TVP stał pod znakiem zapytania. Zastanawiano się, kto zajmie fotel Margaret, która zrezygnowała z programu. Typowano Beatę Kozidrak, Justynę Steczkowską oraz Edytę Górniak, która pojawiła się w 3, 5 i 6. edycji "The Voice of Poland". Ponoć to właśnie z nią wiązano największe nadzieje i jak donosi Pudelek.pl udało się ją przekonać, aby ponownie zasiadła na jurorskim fotelu.

"Po wielu tygodniach negocjacji producentowi i Edycie Górniak udało się dojść do porozumienia. Edyta zasiądzie w jury "The Voice of Poland", dołączając do Afromental, Michała Szpaka i Urszuli Dudziak. Zapowiada się bardzo emocjonujący sezon - czytamy na Pudelku.

EN_01408897_0525
fot. Tricolors/ East News

Urszula Dudziak dołączyła do "The Voice of Poland"

Produkcja programu ogłosiła też, że do "The Voice of Poland" dołączyła Urszula Dudziak, która do tej pory była jurorką w programie "The Voice Senior". Przypomnijmy, że kolejną edycję "The Voice of Poland" widzowie zobaczą jesienią 2020 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Pudelek.pl