Zamknij

The Voice of Poland: Marta Gałuszewska szczerze o jurorach. Woli Górniak czy Szpaka?

10.11.2020 14:22
The Voice of Poland: Marta Gałuszewska szczerze o jurorach. Woli Górniak czy Szpaka?
fot. Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska, zwyciężczyni 8. edycji "The Voice of Poland", w wywiadzie oceniła Edytę Górniak i Michała Szpaka, dwójkę niezwykle barwnych jurorów. Czy gdyby teraz ponownie brała udział w programie, wybrałaby współpracę z tym samym trenerem?

Marta Gałuszewska to popularna piosenkarka, którą mogliśmy oglądać w różnorodnych odsłonach w 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Ostatecznie dotarła do finału, w którym zajęła 4. miejsce. Jednak to inne telewizyjne show pomogło wokalistce zdobyć ogólnopolską popularność. Mowa tu o 8. edycji "The Voice of Poland", w której Marta zachwyciła na etapie przesłuchań w ciemno i dołączyła do drużyny Michała Szpaka. Z odcinka na odcinek coraz bardziej zachwycała jurorów oraz widzów, by ostatecznie zwyciężyć w finale. Profesjonalny kontrakt otworzył jej drogę do muzycznej kariery. Od 2019 roku współpracuje z Gromeem, a od 2020 występuje pod pseudonimem MVRT. Jej singiel "Rooftop" cieszy się dużą popularnością.

Choć Marta jest obecnie dojrzałą artystką, nadal nie zapomina, że jej profesjonalna przygoda z rynkiem muzycznym rozpoczęła się od udziału w "The Voice of Poland". Obecnie możemy oglądać już 11. odsłonę jednego z najpopularniejszych krajowych talent show. W rozmowie z portalem Jastrząb Post artystka nie ukrywała, że nadal utrzymuje kontakt z Michałem Szpakiem, zdarza jej się nawet spotykać z byłym trenerem. Nie jest tajemnicą, że to właśnie on, obok Edyty Górniak, jest jedną z najbarwniejszych bohaterów programu. Czy gdyby Gałuszewska teraz występowała jako uczestniczka, ponownie wybrałaby Michała, czy może spróbowała sił pod skrzydłami Górniak?

ZOBACZ TAKŻE:  The Voice of Poland 11: Edyta Górniak rozpłakała się na próbie. Uczestnicy w szoku [WIDEO]

The Voice of Poland: Marta Gałuszewska o Edycie Górniak i Michale Szpaku

Marta Gałuszewska zapytana przez Jastrząb Post przyznała, że zdarza jej się oglądać fragmenty 11. edycji "The Voice of Poland" w internecie. Wyznała, co sądzi o dwójce barwnych jurorów, czyli swoim byłym trenerze oraz Edycie Górniak.

- Co tam znajdę w internecie, to zobaczę. Gdzieś tam kojarzę, jak to wygląda. Ja jestem fanką. Każde z nich wnosi do show coś kompletnie innego, ale mimo wszystko, to gdzieś się zazębia i tworzy bardzo fajny kontent - oceniła.

Choć Marta darzy "Edzię" szacunkiem, na pytanie, kogo obecnie wybrałaby na swojego mentora, nie miała wątpliwości. Bez wahania ponownie dołączyłaby do drużyny Szpaka.

- Ewidentnie byłby to Michał. To jest bezsprzeczne. Na tyle go uwielbiam i mówi do mnie jego flow i ta energią, że bez wahania. Zawsze jest ciekawe do oglądania. Oni się fajnie uzupełniają. Ja nie jestem aż tak na bieżąco, bo nie posiadam telewizora - stwierdziła.

Kto wie, być może kiedyś Gałuszewska sama dołączy do programu jako trenerka.