Zamknij

Chora uczestniczka "The Voice of Poland" urodziła. Obawiała się o zdrowie dziecka

28.12.2020 14:25
Paulina Gruszecka
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Paulina Gruszecka z "The Voice of Poland 10" została mamą. Wokalistka cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Niedawno urodziła zdrowego chłopca.

Paulina Gruszecka była uczestniczką 10. edycji "The Voice of Poland". W programie pojawiła się razem z mężem Bartkiem. Wcześniej, jesienią 2018 roku, oboje dotarli do finału pierwszej edycji "Śpiewajmy Razem. All Together Now". Paulina wyznała wówczas, że choruje na rdzeniowy zanik mięśni i ma problemy z poruszaniem się. 

Ze względu na chorobę Paulina i Bartek nie speszyli się z założeniem rodziny. Tymczasem przed paroma miesiącami los spłatał im niespodziankę. Gdy Gruszeccy dowiedzieli się, że będą mieli dziecko, nie kryli zaskoczenia, ale także i obaw. Uczestnicy "The Voice of Poland" opowiedzieli o swoim szczęściu w świątecznym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Gwiazda "Szansy na sukces" urodziła w 6. miesiącu ciąży. Opowiedziała o walce o życie dziecka

The Voice of Poland: chora Paulina Gruszecka urodziła syna 

Paulina i Bartek Gruszeccy we wrześniu powitali na świeci synka Stanisława. Ciąża okazała się dla małżonków sporym zaskoczeniem.

- W życiu nam nawet przez myśl nie przeszło, że ja mogę być w ciąży. Jak się dowiedzieliśmy, byliśmy w lekkim szoku i nie byliśmy pewni, jak nasze życie się zmieni - powiedziała Paulina. 

Choć przez dziewięć miesięcy wszystko przebiegało bez zakłóceń, małżonkowie do końca nie mieli pewności, czy ich synek urodzi się zdrowy. Na szczęście malec ma się dobrze i rozwija się podręcznikowo.

- Staś jest zdrowy, jest książkowym bobasem. Pięknie się rozwija, jest cudowny - potwierdzili w DDTVN rodzice.