Zamknij

Thomas Markle atakuje córkę w telewizji. "Zobaczymy się dopiero, gdy będą mnie kładli do grobu"

Patrycja Chudolińska
22.01.2020 14:54
Thomas Markle
fot. Channel 5/Ferrari Press/East News

Meghan Markle nie ma w ostatnich tygodniach łatwo. Decyzja jej oraz jej męża o opuszczeniu brytyjskiej monarchii odbiła się głośnym hukiem w mediach i oburzyła Brytyjczyków. Teraz o zachowaniu córki postanowił opowiedzieć Thomas Markle. Księżna od dawna jest skłócona z ojcem.

Thomas Markle atakuje córkę w telewizji

Thomas Markle od dawna jest skłócony ze swoją córką, Meghan. 75-latek regularnie komentuje jej poczynania na brytyjskim dworze, krytykuje ją i wyciąga na wierzch prywatne sprawy. Wieść o odejściu książęcej pary z rodziny królewskiej znów stała się dla niego okazją do zabrania głosu.

Ojciec Meghan Markle stwierdził w wywiadzie dla Channel 5, że jego córka popełniła fatalną decyzję, opuszczając brytyjski dwór.

-  Każda młoda dziewczyna chce zostać księżniczką. Ona to wyrzuca. Wygląda na to, że dla pieniędzy. Mieszkanie za 3 milionów dolarów i dom z 26 pokojami to dla nich za mało. To zawstydzające - przekonuje podczas rozmowy.

Dodatkowo stwierdził, że chęć odejścia zmotywowana była nie dobrem rodziny, a pieniędzmi. Jego zdaniem Meghan chce przyciągać uwagę mediów i znów rozpocząć karierę w show-biznesie.

Meghan Markle w konflikcie z ojcem

Thomas Markle zaangażował się w tworzenie filmu dokumentalnego, w którym ujawni nieznane kulisy życia Meghan. Jednocześnie smuci go, że córka nie chce odnowić wspólnego kontaktu.

- Następnym razem zobaczymy się dopiero, gdy będą mnie kładli do grobu (...) Meghan przez lata była najbliższą mi osobą. Tęsknię za tym, jaka była. Teraz jej w ogóle nie poznaję. (…) Myślę, że ona i Harry nie chcą się ze mną spotykać, ani tym bardziej rozmawiać - wyznaje.

Relacja Meghan i Thomasa Markle uległa zmianie, gdy ta poznała księcia Harry'ego. Choć początkowo utrzymywali kontakt, po przeprowadzce do Wielkiej Brytanii wiele się zmieniło.

- Siedziałem w samochodzie i usłyszałem w radiu, że Meghan jest w ciąży. Ludzie żartowali ze mnie, że "dowiedziałem się o ciąży córki z radia", ale taka była prawda. To moja córka, mówiąca o moim wnuku. Nie powiedziała mi tego przez telefon, dowiedziałem się z mediów - wyznaje ojciec księżnej.

Zagłosuj

Popierasz odejście księcia Harry'ego i Meghan z brytyjskiej rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh