Zamknij

Tłucze się po piekle. Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 2 tysiące złotych

25.08.2020 11:00
Tłucze się po piekle. Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 2 tysiące złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Tłucze się po piekle. Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 2 tys. złotych.

Tłucze się po piekle. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 2 tys. złotych.

Tłucze się po piekle. [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Tłucze się po piekle." na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. jarek

B. czarek

C. marek

D. darek

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu możliwych wariantów postanowił skorzystać z jednego z nich - Pytanie do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały wariant C., jednak uczestnik nadal nie był przekonany, czy na pewno jest to prawidłowa odpowiedź. Po krótkim zastanowieniu się postanowił skorzystać z jeszcze jednego koła ratunkowego - Pół na pół. Pozostały mu do wyboru warianty A. i C., z których ostatecznie zaznaczył odpowiedź C.

Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Tłucze się po piekle. [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Tłucze się po piekle.", to właśnie C. Uczestnik wygrał 2 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl