Zamknij

To dlatego Olga Bołądź rozstała się z Fabijańskim? Znajomi ją ostrzegali

Redakcja
02.10.2018 15:24
To dlatego Olga Bołądź rozstała się z Fabijańskim? Znajomi ją ostrzegali
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

W czerwcu 2017 roku media donosiły, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą. Rzeczywiście, przez półtora roku zakochani nie ukrywali swojego uczucia. Jednak we wrześniu 2018 roku pojawiła się wiadomość o ich rozstaniu. Podobno znajomi aktorki ostrzegali ją, że ciężko jej będzie ułożyć sobie życie z Sebastianem.

Olga Bołądź oraz Sebastian Fabijański poznali się na planie „Botoksu” Patryka Vegi i bardzo przypadli sobie do gustu. Media huczały o ich romansie, aż para pojawiła się razem na premierze filmu „Volta” w czerwcu 2017 roku. Zakochani nie kryli swojego szczęścia i bardzo często można było oglądać zdjęcia, na których trzymają się za ręce, przytulają i całują. Jednak po nieco ponad roku związku pojawiły się zgrzyty, para została również przyłapana na publicznej kłótni. Ostatecznie informacja o rozpadzie związku aktorów pojawiła się w połowie września 2018. Rozpoczęły się spekulacje na temat powodu rozstania.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Olga Bołądź nie wytrzymała z Fabijańskim?

Jak podaje magazyn „Show”, Fabijański doskonale sprawdzał się jako partner w początkowych etapach związku. Starał się uszczęśliwiać Olgę i opiekować jej dzieckiem. Jednak z czasem wyszły na jaw cechy aktora, które spowodowały, że zakochani przestali się dogadywać. Według magazynu znajomi Bołądź przeczuwali, że związek z Sebastianem może być trudny.

– Olga szybko zorientuje się, że chodzi z narcyzem – mieli komentować sytuację.

Podobno Fabijański jest typem samotnika. Potrzebuje dużo czasu dla siebie, zwłaszcza gdy przygotowuje się do nowej roli. Często miały zdarzać się sytuacje, gdy aktor odmawiał Oldze spotkań i zaszywał się w swoim mieszkaniu. Aktorka z czasem nabrała pewności, że nie będą w stanie stworzyć stałego związku. Jednak według informacji publikowanych przez „Fakt” decyzja o rozstaniu miała być wspólna. Być może więc to nie Fabijański okazał się trudnym partnerem, ale para po prostu nie była dla siebie stworzona.

Olga Bołądź i Sabastian Fabijański
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF