Zamknij

To jest nowy chłopak Angeliny Jolie? Media huczą

Redakcja
27.09.2018 13:55
Angelina Jolie
fot. Instagram

To już półtora roku, od kiedy Angelina Jolie i Brad Pitt się rozstali. Od tamtej pory co chwila pojawiały się plotki o rzekomych nowych partnerach gwiazd. Teraz amerykańskie media huczą na temat kambodżańskiego muzyka, w którym Jolie jest podobno szaleńczo zakochana. Czy to naprawdę jej nowy partner?

Czy to jest nowy partner Angeliny Jolie? Aktorka gościła niedawno na festiwalu kambodżańskiego filmu, który odbywał się na Long Beach. O wydarzeniu rozpisywały się lokalne media, bo Jolie została oficjalnie twarzą tego wydarzenia. Chętnie pozowała do zdjęć z gwiazdami kambodżańskiego kina oraz twórcami.

Nowy chłopak Angeliny Jolie

Uwagę mediów przykuło jedno ze zdjęć, zamieszczonych na profilu Cambodia Town California. Pojawia się tam Jolie w towarzystwie aktorki Ellen Wong oraz kambodżańskiego muzyka i filmowca Pracha Ly. Komentarz przy zdjęciu sugeruje, że to nowy chłopak Angeliny.

Plotki o tym, że Jolie i Prach są parą, pojawiały się już jakiś czas temu i w sieci było nawet ich wspólne zdjęcie. Czyżby rzeczywiście Angelina po rozstaniu z Bradem faktycznie ułożyła sobie życie?

Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Brad Pitt byli małżeństwem przez 12 lat i doczekali się sześciorga dzieci (także z adopcji). Niestety, parze do tej pory nie udało się przeprowadzić rozwodu, co spowodowane jest licznymi konfliktami i sporami pomiędzy gwiazdami. Nie bez znaczenia jest też ogromny majątek, który muszą podzielić.

Początkowo Jolie i Pitt publicznie prali brudy. Aktor twierdził, że małżeństwo z Jolie było piekłem, a ona – że mąż był agresywny i pił. W tej chwili podobno relacje między nimi są lepsze, choć do rozwodu pewnie nieprędko dojdzie.

RadioZET.pl/SA