Zamknij

To tylko kilka dni: program w ogniu krytyki. Qczaj odpowiedział hejterom. "Jestem dumny"

14.05.2021 10:43
Daniel "Qczaj" Kuczaj
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Program "To tylko kilka dni" spotkał się z licznymi głosami krytyki. Niezadowolonym widzom postanowił odpowiedzieć Daniel Kuczaj, który wziął w nim udział. Nie ukrywał, że jest dumny z tego, że mógł pomóc osobie z niepełnosprawnością.

Daniel "Qczaj" Kuczaj to jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce, który sławę zawdzięcza prężnej działalności w sieci. Jako influencer i bloger zwrócił na siebie uwagę klasycznych mediów i zaczął pojawiać się w telewizji. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Tańcu z gwiazdami". W marcu 2020 roku wyznał, że jest homoseksualistą, otwarcie opowiadał także o trudnej przeszłości.

Qczaja po raz kolejny będziemy mogli oglądać w telewizji w nowym programie "To tylko kilka dni", który pojawi się na antenie TTV 16 maja. Kilku celebrytów, między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Sławomir, Damgara Kąźmierska i Daniel Kuczaj, zmierzą się z rolą opiekunów osób niepełnosprawnych. Niestety, format jeszcze przed pierwszym odcinkiem wzbudził niemałe kontrowersje. Internauci skrytykowali między innymi "pomoc w zamian za popularność" i robienie z niepełnosprawności element show. Na krytyczne komentarze postanowił odpowiedzieć Kuczaj w rozmowie z portalem Pudelek.

Daniel Kuczaj odpowiada na krytykę. Broni programu "To tylko kilka dni"

- Jestem bardzo zadowolony i dumny, że wziąłem udział w tym programie. Mam tę przewagę nad krytykującymi i hejterami, że wiem, co działo się podczas tych kilku dni i jak pozytywnie wpłynęły na moją bohaterkę (...) Jest mi trochę przykro, że część osób krytykuje program jeszcze przed jego emisją. Ja zapraszam na odcinek z Beatą i ze mną 6 czerwca. Wtedy będzie można rzeczywiście wypowiedzieć się na temat produkcji - ocenił.

Daniel przyznał także, że po nagraniu odcinka nie odciął się od znajomości z byłą podopieczną i stara się dalej być dla niej wsparciem.

- "To tylko kilka dni", od których może zmienić się bardzo wiele i powiem więcej, zmienia się, bo ze swoją bohaterką Beatką jestem w kontakcie! Przygotowaliśmy dla niej i siostry dietę, by mogły zadbać o swoje zdrowie - poinformował.

A jak wy oceniacie założenie programu "To tylko kilka dni"?