Zamknij

Tom Cruise nie do poznania. Fani sugerują ingerencję chirurga plastycznego

13.10.2021 10:46
Tom Cruise
fot. AP/Associated Press/East News

Tom Cruise na najnowszych zdjęciach wykonanych przez paparazzi jest nie do poznania. Niektórzy fani sugerują, że aktor znacznie przytył. Według innych aktor odwiedził gabinet chirurga plastycznego.

Tom Cruise jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Choć nie ma urody klasycznego amanta, kobiety go uwielbiają.

Cruise doczekał się kilku medialnych romansów z koleżankami z branży. Spotykał się m.in. z Penelope Cruz, Cher oraz Nicole Kidman. Z kolei w lipcu tego roku pojawił się na Wimbledonie z młodszą o 20 lat ukochaną, Hayley Atwell, czym podsycił plotki o ich romansie.

Ostatnio 60-letni aktor pojawił się razem z synem na meczu baseballa w San Francisco. Fotoreporterzy szybko zrobili zdjęcia aktorowi, który w ostatnim czasie mocno się zmienił. Rzeczywiście, na najnowszych zdjęciach twarz aktora jest niemal nie do poznania. Niektórzy spekulowali, że gwiazdor po prostu trochę przytył. Według innych aktor odwiedził gabinet medycyny estetycznej.

Zobacz też:  Nagła przerwa na planie "Mission: Impossible 7". Tom Cruise ma koronawirusa?

Tom Cruise nie do poznania. Fani sugerują ingerencję chirurga plastycznego

Pod zdjęciami na Twitterze pojawiło się wiele rozmaitych komentarzy zdezorientowanych fanów.

"Tom Cruise albo przybrał na wadze, albo ma twarz pełną wypełniaczy. Obstawiam na wypełniacze", "na początku czułem się trochę źle, że wszyscy śmieją się z twarzy Toma Cruise’a, bo to naprawdę wygląda na jakiś skutek uboczny. Ale potem przypomniałem sobie, że spędził dziesięciolecia na krytykowaniu ludzi za przyjmowanie leków", "obstawiam botoks i wypełniacze", "implanty policzków?", "mężczyźni nie powinni robić sobie liftingu twarzy, a Tom jest tego żywym dowodem" - pisali wielbiciele aktora.