Zamknij

Tom Felton trafił do szpitala. W jakim stanie jest gwiazdor "Harry'ego Pottera"? [WIDEO]

27.09.2021 09:49
Tom Felton zasłabł
fot. AP/Associated Press/East News

Tom Felton, jeden z największych gwiazdorów serii filmów "Harry Potter", trafił do szpitala po tym, jak zasłabł na polu golfowym. Brytyjski aktor nagrał film, w którym zdradził, w jakim jest stanie.

Tom Felton to brytyjski aktor i muzyk, który zyskał ogromną sławę na całym świecie rolą Draco Malfoya w filmowych wersjach książek z serii " Harry Potter". Ekranizacje bestsellerowych powieści o przygodach młodego czarodzieja uczęszczającego do szkoły magii stały się trampoliną do popularności dla takich gwiazd jak Daniel Radcliffe, Rupert Grint czy Emma Watson, także Felton wykorzystał swoje pięć minut. Mogliśmy oglądać go także w "Genezie planety małp", "Anna i król" czy "Flash". Jednak do dziś to kreacja antagonisty z Hogwartu, za którą otrzymał nagrodę MTV Movie Awards dla najlepszego czarnego charakteru, jest najbliższa fanom na całym świecie.

Choć ciężko w to uwierzyć, Tom Felton ma już 34 lata, 22 września obchodził urodziny. Dzień później postanowił wziąć udział w towarzyskim turnieju golfowym, w którym udział wzięły gwiazdy europejskie i amerykańskie. To właśnie tam miała miejsce niebezpieczna sytuacja, w pewnym momencie gwiazdor "Harry'ego Pottera" zasłabł i został przetransportowany do szpitala. W jakim stanie obecnie znajduje się aktor?

Tom Felton trafił do szpitala. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" zasłabł na polu golfowym

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak Tom Felton odwożony jest z pola golfowego. Aktor został przetransportowany do szpitala w Wisconsin. Miał zblednąć, dostać dreszczy i nie móc samodzielnie utrzymać się na nogach. Przez trzy dni nie pojawiały się żadne komentarze dotyczące stanu jego zdrowia. W niedzielę 26 września milczenie przerwał sam Felton, publikując na swoim profilu na Instagramie krótkie nagranie.

Tom, przygrywając sobie na gitarze, poinformował, że dochodzi do siebie, choć nie ukrywał, że wydarzenie było niepokojące. Podziękował wszystkim, którzy udzielili mu pomocy i martwili się o jego zdrowie. Filmowy Malfoy ma dochodzić do siebie i wyraźnie mu lepiej, dał bowiem radę zagrać dla wielbicieli piosenkę.

- Nie martw się dziewczyno, z Tomem będzie wszystko dobrze - wyśpiewał.

Gwiazdorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.