Zamknij

Tom Hanks odpowiedział na list 8-latka o imieniu Corona. Nie zabrakło wzruszających słów

Sylwia Wamej
24.04.2020 13:37
Tom Hanks
fot. Instagram.com/ Tom Hanks

Tom Hanks postanowił odpowiedzieć na list 8-letniego chłopca o imieniu Corona. Chłopiec w liście zapytał, jak się czuje aktor i jego żona. Zdradził też, że powodu naznaczonego złą sławą imienia - jest prześladowany w szkole. Co na to Tom Hanks?

Tom Hanks odpowiedział na list 8-letniego chłopca o mieniu Corona

Tom Hanks odpowiedział na list 8-letniego chłopca o Imeniu Corona. 8-latek w liście zapytał, m.in. jak się czuje aktor i jego żona, którzy byli dotknięci koronawirusem. Chłopiec zdradził też, że z powodu swojego imienia, jest prześladowany w szkole. W publikacji do aktora napisał, że on kocha swoje imię i nie podoba mu się, że koledzy nazywają go koronawirusem.

Tom Hanks postanowił odpisać dziecku. Nie zabrakło wzruszających słów ze strony aktora.

"Drogi przyjacielu Corona, dzięki twojemu listowi poczuliśmy się z żoną wspaniale! Dziękuję, że jesteś takim dobrym przyjacielem - to właśnie przyjaciele sprawiają, że czujemy się lepiej, kiedy jesteśmy w dołku. Jesteś jedyną osobą o imieniu Corona, jaką kiedykolwiek poznałem. Corona - jak pierścień wokół słońca" - napisał Tom Hanks. Słynny aktor dodał też, że Corona ma w nim wsparcie.

Tom Hanks podarował 8-letniemu Coronie nietypowy prezent

To jeszcze nie wszystko. Razem z listem Corona otrzymał też maszynę do pisania. To  maszyna marki Corona, z której Tom Hanks korzystał w trakcie kwarantanny w Australii.

"Pomyślałem, że ta maszyna ci się spodoba. Zapytaj kogoś dorosłego, jak to działa. I użyj, żeby odpisać mi na list" - podkreślił Tom Hanks.

Jak powiedziała rodzina chłopca w rozmowie z australijskim dziennikiem "Nine News", który pomógł chłopcu przekazać list do Toma Hanksa, dziecko jest podekscytowane, że aktor tak szybko odpowiedział na list. Corona wybrał go dlatego, że jest fanem roli Hanksa w filmach z serii "Toy Story".

W marcu Tom Hanks i jego żona - Rita Wilson poinformowali, że są zarażeni koronawirusem. Choć wygrali z chorobą, aktor i jego żona wiele przeszli. Na szczęście para jest już zdrowa.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy z udziałem Toma Hanksa?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW