Zamknij

Tomasz Barański o udziale Justyny Żyły w „Tańcu z gwiazdami” : „To był najgorszy debiut w historii programu”

Sylwia Wamej
01.04.2019 12:33
Justyna Żyła i Tomasz Barański
fot. Instagram.com/ Justyna Żyła

Justyna Żyła nie miała łatwego debiutu w „Tańcu z gwiazdami”. Już od pierwszego odcinka dostawała słabe noty od jurorów. Jej taneczne poczynania postanowił ostatnio skomentować jej trener i taneczny partner — Tomasz Barański. Co powiedział?

Tomasz Barański komentuje udział Justyny Żyły w „Tańcu z gwiazdami”

Justyna Żyła, choć odpadła już z „Tańca z gwiazdami”, na pewno miło będzie wspominać program. Mimo że jej taneczne zmagania nie były wysoko oceniane przez jury, Justyna dostawała mnóstwo wsparcia od swoich fanów. Z tanecznych niedoskonałości Justyny zdaje sobie sprawę również jej trener i partner w programie — Tomasz Barański.

W rozmowie z „Fleszem” nie ukrywa, że taneczny debiut Żyły był najgorszym występem w historii programu.

„Nasz debiut był najgorszym występem w historii »Tańca z Gwiazdami«, niestety muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości. Patrzę jednak na nas z optymizmem. Taka partnerka uczy mnie podchodzić do mojej pracy z większą wyrozumiałością. To jest życiowa lekcja, która muszę odrobić” – powiedział Tomasz Barański w rozmowie z „Fleszem”.

Mimo że Justyna nie do końca radziła sobie na parkiecie, Tomasz Barański nie szczędzi w jej kierunku ciepłych słów. Przyznaje, że mocno się ze sobą zżyli. 

„Wiem, że może Justyna nie jest najzdolniejszą osobą, jaka mi się trafiła w programie, ale zżyłem się z nią jako z człowiekiem. Uważam, że jest bardzo dobrą osobą, taką z sercem na dłoni. Jest na pewno bardzo empatyczna, czasem może trochę naiwna. Ale z pewnością bije od niej dobro. Bardzo ją polubiłem...” – powiedział Barański w rozmowie z „Fleszem”.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Flesz.pl/ SW