Zamknij

Tomasz Barański ogolił głowę. Tancerz apeluje do fanów, żeby zrobili to samo

Patrycja Chudolińska
02.04.2020 11:49
Tomasz Barański
fot. Instagram/@tomaszbaranski

Tomasz Barański podjął nietypowe wyzwanie. Tancerz, znany przede wszystkim z "Tańca z gwiazdami", postanowił ogolić głowę. Apeluje do swoich fanów, by nie czekali i zrobili to samo.

Tomasz Barański to jeden z bardziej znanych polskich tancerzy. Instruktor zadebiutował w 2010 roku jako trener gwiazd w "Tańcu z gwiazdami". Występował m.in. z Marią Niklińską, Klaudią Halejcio czy Eweliną Lisowską. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się jego para z Justyną Żyłą - była żona Piotra Żyły nie radziła sobie najlepiej na parkiecie, co stało się tematem przewodnim wielu memów i artykułów.

Ostatnio Tomasz Barański postanowił przyjąć wyzwanie innego tancerza, Rafała Maseraka. Mężczyzna pokazał fanom, że ogolił głowę. W takim wydaniu go jeszcze nie widzieliśmy.

Tomasz Barański przeszedł metamorfozę. Zachęca do niej fanów

Tomasz Barański opublikował zdjęcie na Instagramie w nowej fryzurze.

- #zostańwdomu to to, co teraz jest najważniejsze!!! Będąc w domu możesz np. podjąć wyzwanie kolegów i obciąć włosy na baaaardzo krótko. Jeszcze chwila!!! Wytrzymajmy - dodał w opisie.

Okazuje się, że jest to zadanie, które zlecił Tomaszowi jego znajomy, Rafał Maserak. W rozmowie z "Faktem" tancerz opowiedział, jak czuje się z całkiem nowym wizerunkiem.

- Nigdy w życiu nie byłem łysy! Ale jak Maserak rzucił mi wyzwanie, żebym to zrobił, pomyślałem sobie: jak nie teraz, to kiedy? I ogoliłem się bez jakiegoś większego sentymentu. Czuję, że podjąłem dobrą, higieniczną decyzję (...) Choć faktycznie na początku dziwnie było patrzeć na siebie w lustrze - zaznaczył Tomasz Barański z rozmowie z "Faktem".

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zarówno Rafał, jak i Tomek apelują do fanów, by również eksperymentowali ze swoim wizerunkiem - zwłaszcza teraz, gdy nie wychodzą z domu. Kto waszym zdaniem lepiej wygląda z fryzurą "na jeżyka"?

RadioZET.pl/PCh