Zamknij

Gwiazdor "M jak Miłość" przeszczepiał włosy. Szczere wyznanie aktora

Maciej Friedrich
27.04.2020 20:09
Gwiazdor "M jak Miłość" przeszczepiał włosy. Szczere wyznanie aktora
fot. Instagram:@tomek_ciachorowski

Tomasz Ciachorowski, gwiazdor "M jak Miłość", zdecydował się na szczere wyznanie. Aktor przyznał, że korzystał z zabiegu przeszczepu włosów. Zdradził także, czy planuje skorzystać z innych zabiegów medycyny estetycznej.

Tomasz Ciachorowski to popularny aktor, którego widzowie doskonale kojarzą z roli Artura Skalskiego w "M jak Miłość". Chociaż aktor zniknął z obsady, nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Aktor dostał angaż w "Na dobre i na złe" oraz "Szczęśliwej miłości". Wcześniej mogliśmy oglądać go między innymi w "Pierwszej miłości" i "Złotopolskich".

Ciachorowski cieszy się dużą popularnością, a przez wielu fanów uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Fani i fanki 40-letniego aktora komplementują go między innymi w mediach społecznościowych. Nie jest tajemnicą, że Tomasz bardzo doba o swój wygląd i sylwetkę. Wielu wielbicieli aktora z pewnością nie podejrzewałoby go o korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej.

Tomasz Ciachorowski przeszczepiał sobie włosy. Aktor szczerze o medycynie estetycznej

Tomasz Ciachorowski był gościem programu "Kwarantanna Live" na Instagramie. W rozmowie gwiazdor "Na dobre i na złe" przyznał, że miał problem z zakolami i zdecydował się na przeszczep włosów.

- Miałem chyba 1600 graftów, czyli takich cebulek z kilkoma włosami przeszczepionych z potylicy na zakola. Zabieg trwał około siedmiu–ośmiu godzin. Nie było to bolesne, bo byłem znieczulony i cały czas świadomy - wspomina Ciachorowski.

Tomasz nie wykluczył także, że w przyszłości skorzysta z innych zabiegów medycyny estetycznej, która staje się coraz popularniejsza wśród mężczyzn.

- Mężczyźni coraz częściej poddają się medycynie estetycznej, i nie mówię tu o jakichś bardzo inwazyjnych zabiegach. Sam nie botoksuję się, mam dość głębokie zmarszczki, a jak się śmieję, to mam tzw. kurze łapki. Ale nie wiem, czy kiedyś się nie dam namówić, natomiast na razie jestem bardzo pogodzony z tym, jak wyglądam - stwierdził.

Z pewnością wiele fanek Tomka zgodzi się, że niczego mu nie brakuje.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF