Zamknij

Tomasz Jakubiak podbija zagraniczną telewizję. Polski kucharz zachwycił węgierskich widzów

29.11.2021 15:26
Tomasz Jakubiak
fot. Mariusz Kapala/ Gazeta Lubuska

Tomasz Jakubiak podbija zagraniczną telewizję. Polski kucharz prowadzi programy kulinarne, które cieszą się popularnością na Węgrzech, Słowacji oraz Rumunii.

Tomasz Jakubiak to kucharz, który współpracował z telewizją TVN i Kuchnia+. W 2018 roku gwiazdor zaczął współpracę z Food Network. Oprócz swojego programu "Sztuka mięsa", jest również gospodarzem show kulinarnego "Jakubiak rozgryza Polskę". Jak się okazuje, jego przepisy podbijają serca węgierskich widzów. "Sztuka mięsa" emitowana jest przez stację TV Paprika i cieszy się ogromną popularnością. W programie Jakubiak prezentuje przepisy na najsmaczniejsze potrawy z różnych rodzajów mięsa. Opowiada też o wędlinach i kiełbasach.

Zobacz też:  Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek rozstali się. Byli małżonkowie są dla siebie konkurencją

Tomasz Jakubiak podbija zagraniczną telewizję. Polski kucharz zachwycił węgierskich widzów

Warto dodać, że posiadająca siedzibę w Budapeszcie AMC Networks Inernational Central Europe nie po raz pierwszy zakupiła program z udziałem polskiego kucharza. W poprzednich latach TV Paprika emitowała m.in. serię „Jakubiak - z miłości do lokalności” (emisja w Kuchnia+, obecnie Canal+ Kuchnia) i program poświęcony przepisom na święta wielkanocne.

Polski kucharz pojawił się też na ekranach węgierskich widzów w ramach specjalnego programu okolicznościowego z przepisami wielkanocnymi.