Zamknij

Gwiazdor TVN został ojcem. Zdradził imię dziecka i pokazał urocze zdjęcie [FOTO]

10.07.2020 14:08
Gwiazdor TVN został ojcem. Zdradził imię dziecka i pokazał urocze zdjęcie [FOTO]
fot. Instagram:

Tomasz Jakubiak został ojcem. Prowadzący programu "Sztuka Mięsa" w TVN Style doczekał się syna. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie dziecka Tomasza Jakubiaka. Jak ma na imię synek kucharza z "Dzień Dobry TVN"?

Tomasz Jakubiak jest kucharzem i dziennikarzem kulinarnym znanym z takich programów jak "Dzień Dobry TVN" i "Sztuka Mięsa" na TVN Style. Prowadził również autorskie programy "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" w telewizji Kuchnia+. Od lat angażuje się w projekty edukacyjne adresowane do dzieci i młodzieży oraz prowadzi warsztaty kulinarne. Tomasz Jakubiak ma żoną Anastazję. W lutym kucharz opublikował zdjęcie USG i pochwalił się, że zostanie ojcem.

Tomasz Jakubiak pokazała zdjęcie syna 

Gospodarz programu "Sztuka Mięsa" doczekał się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł syn Tomasza Jakubiaka. Jak dowiadujemy się z posta pod zdjęciem noworodka, chłopiec otrzymał imię po ojcu.

Tomasz "junior" Mierosławski Jakubiak przyszedł na świat. Sądząc po paluszkach jest w dobrym nastroju. Wydawało mi się też, że powiedział po cichu "Andrzej wisisz 500"! Dziękuj @anastazja_mie, że dałaś mi najpiękniejsza rzecz na świecie. Syna i miłość. Ale czad!!! - napisał dumny gwiazdor TVN. 

Synek Tomasza Jakubiaka doczekał się pierwszego zdjęcia na Instagramie. Ujęcie jest dość zabawne, ponieważ chłopczyk subtelnie wysunął środkowy palec...

Posłuchaj podcastu

Posłuchaj podcastu