Zamknij

Tomasz Kammel komplementuje Joannę Jędrzejczyk. Internauci krytykują postawę dziennikarza

22.02.2021 15:01
Tomasz Kammel
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Tomasz Kammel opublikował wspólne zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk. Sportsmenka prawdopodobnie pojawi się w kolejnym programie TVP - "To był rok!". Fani w komentarzach mocno krytykowali postawę dziennikarza, który nie odniósł się do odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP.

Tomasz Kammel pokazał wspólne zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk, która pojawi się nie tylko w programie jako jurorka "Dance Dance Dance" ale prawdopodobnie wystąpi też w programie "To był rok!". Kammel prezentując instagramową fotografię, nie szczędził miłych słów Jędrzejczyk.

Zobacz też: Koniec przyjaźni Rogalskiej i Kammela? Przestali się obserwować na Instagramie

Tomasz Kammel komplementuje Joannę Jędrzejczyk. Internauci krytykują postawę dziennikarza

"Spotkanie po latach. Co w sercu to na języku. Joanna Jędrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna dziękuję za świetny czas" - napisał dziennikarz.

W komentarzach fani dość mocno się podzielili, a katalizatorem było odejście Marzeny Rogalskiej po 12 latach z TVP. Warto dodać, że Kammel zastąpił Rogalską, która była prowadzącą program "To był rok!". Internauci ubolewali, że dziennikarz ani słowem nie nawiązał do odejścia koleżanki z TVP. Dyskusja pod zdjęciem była bardzo gorąca, jednak również i tym razem Kammel przemilczał wszystkie słowa krytyki.

"Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Zupełny brak wyczucia. Przyjdzie pora i na Pana Tomasza. Karma wraca...", "jak Panu nie wstyd?", "żenada roku", "panie Tomku, długo jeszcze"? - pisali fani. Oczywiście mnóstwo internautów obroniło Kammela, pisząc, żeby się nie przejmował złośliwymi uwagami i robił swoje.