Zamknij

Tomasz Kammel odtworzył zdjęcie z bratem sprzed 25 lat. "1996 vs. 2021" [FOTO]

23.03.2021 13:32
Tomasz Kammel
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Tomasz Kammel chętnie wraca do wspomnień na swoim Instagramie. Prezenter TVP chętnie publikuje fotografie z przeszłości. Tym razem odtworzył zdjęcie z przyrodnim bratem Fryderykiem sprzed 25 lat. Jak wyszło?

Tomasz Kammel mimo upływu czasu wygląda świetnie i wciąż młodo. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" chętnie publikuje zdjęcia sprzed lat, na których był dużo młodszy. Tym razem zdecydował się zaprezentować swoim fanom fotografię sprzed 25 lat, na której pozuje z przyrodnim bratem Fryderykiem. Brat Kammela był wtedy malutkim chłopcem. Po latach bracia spotkali się w Monachium i odtworzyli to samo ujęcie sprzed 25 lat.

Tomasz Kammel odtworzył zdjęcie z bratem sprzed 25 lat. "1996 vs. 2021" [FOTO]

Fani zgodnie stwierdzili, że dla Kammela czas się zatrzymał. "Tomasz, ty cały czas wiecznie młody", "brat ciut się zmienił - Pan w ogóle nie. Czas jest dla Pana bardzo łaskawy", "ktoś tu się wcale nie zmienił ", "młodemu przybyło lat. Tomkowi czas się zatrzymał" - komplementowali wielbiciele prezentera. Widać, że mimo znacznej różnicy wieku panowie świetnie się ze sobą dogadują. Kammel kiedy tylko może, odwiedza ojca i brata, mieszkających w Niemczech.

Zdjęcia z przeszłości to wciąż bardzo modny temat na Instagramach gwiazd. Tomasz Kammel lubi pokazywać fanom, jak wyglądał wiele lat temu, podobnie jak inne gwiazdy, m.in. Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska oraz Anna Lewandowska. Stare fotografie, na których gwiazdy były dziećmi, czy nastolatkami chętnie są komentowane przez fanów i wzbudzają ich zainteresowanie.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET