Zamknij

Tomasz Kammel otyły? Gwiazdor TVP pokazał niepokojące zdjęcie [FOTO]

20.10.2021 14:31
Tomasz Kammel
fot. Pawęł Wodzyński/ East News

Tomasz Kammel od lat związany jest z Telewizją Polską. Gwiazdor jest bardzo dobrze znany widzom "Pytania na śniadanie". Ostatnio zaprezentował na Instagramie zdjęcie, na którym jest otyły. Tą fotografią zwrócił uwagę na ważny problem, o którym dyskutował w śniadaniowym show.

Tomasz Kammel zapisał się w pamięci widzów jako prowadzący wielu programów, w tym m.in. "Pytania na śniadanie". Prowadzący śniadaniowy program postanowił na Instagramie przypomnieć pewną fotografią, która stała się pretekstem do omówienia ważnego problemu.

Zobacz też:  Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Nie mogła wstać [WIDEO]

Tomasz Kammel otyły? Gwiazdor TVP pokazał niepokojące zdjęcie [FOTO]

Gwiazdor sześć lat temu miał na sobie mocno pogrubiający kostium, który miał zwrócić uwagę na problem otyłości.

"6 lat temu przez kilka godzin byłem bardzo otyły. Chodziło o eksperyment, który miał pokazać, z czym zmagają się ludzie z nadwagą, oczami kogoś pozbawionego tej świadomości.
Moja „zbroja”, ważyła ponad 30 kilogramów. Było to doświadczenie tyle wyczerpujące, co uwrażliwiające" - czytamy ba Instagramie Kamela.

W dalszej części wpisu prowadzący "Pytania na śniadanie" podkreślił, że w kolejnym odcinku założy na siebie kostium, w którym w poczuje się jak senior, 80-latek.

"Jak będzie jutro gdy założę kostium, w którym poczuję się jak 80-latek? Sprawdźcie w  @pytanienasniadanie. Myślę, że przed nami porządna dawka empatii i wyrozumiałości dla konsekwencji upływającego czasu. Chyba, że się mylę? Ps.  @izabellakrzan też założy taki kostium" - zapowiedział Kammel.

Pod postem wywiązała się gorąca dyskusja na temat słuszności tego typu eksperymentów.