Zamknij

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie sprzed 35 lat. Pozuje na nim z tatą [FOTO]

18.01.2021 14:53
Tomasz Kammel
fot. Viphoto/ East News

Tomasz Kammel wrócił na Instagramie do przeszłości. Dziennikarz opublikował zdjęcie sprzed 35 lat. Na fotografii pozuje razem z tatą Christianem. Podobni do siebie?

Tomasz Kammel lubi serwować swoim fanom zdjęcia sprzed lat. Tym razem dziennikarz pokazał fotografię sprzed 35 lat, na której pozuje razem ze swoim tatą - Christianem.

"No to jak daleko pada jabłko od jabłoni? Podobny czy niepodobny? - zapytał Kammel swoich followersów. W jednym z komentarzy Tomasz Kammel napisał, że jego rodziciel jest najlepszym ojcem.

Zobacz też: Marzena Rogalska rozpłakała się przez wiadomość od fana. Opublikowała poruszający wpis

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie sprzed 35 lat. Pozuje na nim razem z tatą [FOTO]

W komentarzach zdania co do podobieństwa obu panów są podzielone. Jedna z internautek stwierdziła, że Tomasz to "czysta mama". To już kolejna fotografia taty dziennikarza, która pojawiła się na jego profilu.

"Tomasz Ty to czysta Mama, a młodszy brat to czysty Tata. Miałam przyjemność poznać Twoich rodziców na Teneryfie","Według mnie od nosa w dół jest Pan podobny do taty", "cóż, nie bardzo, zatem prawdopodobnie cała mama", "matko kochana ja myślałam, że to Dariusz Szpakowski w młodości i zrobił Pan sobie z nim fotkę za młodu" - komentowali fani.

Tomasz Kammel zawodowo związany jest m.in. z Telewizją Polską. Pracę w TVP Kammel rozpoczął w 1997 roku.

Przygotowywał i współprowadził z Karoliną Korwin Piotrowską magazyn filmowy "Filmidło". Później był gospodarzem wielu programów rozrywkowych stacji: "Randka w ciemno", "Wykrywacz kłamstw", "Miasto marzeń", "Show Express". Z TVP Kammel rozstał się na jakiś czas, jednak do telewizji powrócił w 2011 roku. Widzowie kojarzą go z takich programów jak m.in. "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland" czy "The Voice Senior".

RadioZet.pl