Zamknij

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z mamą. Internauci zachwyceni: "Wygląda jak starsza siostra" [FOTO]

28.07.2021 14:20
Tomasz Kammel
fot. Mieczyslaw Wlodarski/REPORTER/East News

Tomasz Kammel opublikował na Instagramie zdjęcie z mamą. Prowadzący "Pytania na śniadanie" i "The Voice of Poland" złożył jej życzenia z okazji urodzin. Internauci podkreślają widoczne podobieństwo między panią Anną a jej synem.

Tomasz Kammel rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach, nie mówi zbyt często o swoich związkach ani o rodzinie. Tym razem zrobił drobny wyjątek od tej reguły. Prezenter i gwiazdor TVP opublikował na Instagramie zdjęcie z mamą z okazji jej urodzin. W opisie podzielił się wspomnieniami z młodości i zdradził, czego nauczyła go mama. Złożył jej także piękne życzenia urodzinowe.

- Nie jestem mistrzem w opowiadaniu dowcipów, ale moja mama zawsze się z nich śmiała. Bardzo mi to dodawało pewności siebie. Dawno temu zamontowała w mojej głowie wykrywacz kiczu i tandety. Nauczyła mnie miłości do prostych form, minimalizmu i niesztampowych rozwiązań. Pokazała, że ostentacyjne metki i logotypy nie stanowią o klasie. Nauczyła kochać zwierzęta. A gdy ją rozśmieszałem, mimo że była na mnie zła, mówiła, że śmieje się... ale z nerwów. Dzisiaj moja Anna ma piękne urodziny z piątką z tyłu. Sto lat Mamo! - napisał na Instagramie.

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z mamą [FOTO]

Pod zdjęciem Tomasza Kammela z mamą pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci wychwalali urodę pani Anny i składali jej serdeczne życzenia. Kilka osób zwróciło także uwagę na to, że Tomasz Kammel jest bardzo podobny do swojej mamy.

- Mama wygląda jak starsza siostra, wszystkiego najlepszego, zdrówka.

- Jest Pan bardzo podobny do mamy...

- Sto lat dla mamy! Ma pan jej oczy.

- Taka mama to skarb! Sto lat pani Anno! - czytamy w komentarzach.

Wy też dostrzegacie podobieństwo?