Zamknij

Tomasz Kammel skrytykowany przez fanów. Poszło o chwalenie Kurskiego podczas koncertu Bocellego

06.04.2021 18:49
Tomasz Kammel
fot. Viphoto/ East News

Tomasz Kammel został skrytykowany przez internautów. Poszło o przywitanie prezesa Jacka Kurskiego i jego żony Joanny na koncercie Andrei Bocellego. Fani zarzucili Kammelowi nadmierne schlebianie Kurskiemu.

Tomasz Kammel od lat związany jest z Telewizją Polską, a jego kariera w TVP ma się bardzo dobrze. Nieco bardziej krytycznym okiem przyglądają się Kammelowi internauci. Jakiś czas temu prezenterowi dostało się za to, że w żaden sposób nie wsparł Marzeny Rogalskiej po odejściu z "Pytania na śniadanie". Teraz został skrytykowany przez fanów za ich zdaniem- zbytnie przymilanie się prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu.

Zobacz też: Tomasz Kammel wsparł kampanię LGBT. Komentarze fanów podzielone

Tomasz Kammel skrytykowany przez fanów. Poszło o chwalenie Kurskiego podczas koncertu Bocellego

Kammel prowadził ostatnio wielkanocny koncert Andrei Bocellego, na którym obecni byli Jacek i Joanna Kurscy. Wizyta tenora w Polsce była efektem współpracy z Filharmonią Podlaską. Wydarzenie miało miejsce tuż przed porodem Joanny Kurskiej. Tomasz Kammel postanowił przywitać prezesa TVP i jego żonę niezwykle pochlebnie.

"Bocelli zatytułował swój koncert "cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy" - powiedział Kammel.

Pod jednym z ostatnich zdjęć Kammela na Instagramie internauci wytknęli prezenterowi nadmierną życzliwość w stosunku do Kurskiego. Followersi nieco zakpili z pytania Kammela: "Za co najbardziej jesteście wdzięczni"?

"Za cud życia" - ironizował jeden z fanów. Dalsze komentarze utrzymane były w podobnym tonie. "Niepokalane dzieciątko Pana Jacka. Cud drugiego małżeństwa w kościele katolickim", "ale z Pana cud życia", "wchodzenie w d.. poziom hard, taki blamaż zostanie na zawsze w życiorysie i sumieniu(?), nie dziękuję za doświadczenie wysłuchania o „cudzie” i to kiedy szkaluje się dzieci dzięki in vitro", "cud życia, totalnie bez kręgosłupa jesteś", "cud życia, porażka", "robienie laski, level master", "za cud życia. Ten z pierwszego rzędu", "brak jakiejkolwiek moralności. Taki to cud życia" - pisali krytycznie internauci. Tomasz Kammel nie odpowiedział w żaden sposób na krytykę obserwujących.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET