Zamknij

Tomasz Kammel spytał fanów, co ma zrobić. Internauci sugerują: "Odejść z TVP"

23.02.2021 10:37
Tomasz Kammel
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Kammel mierzy się z falą krytycznych komentarzy na swoim profilu w mediach społecznościowych. Po odejściu Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie" internauci sugerują dziennikarzowi, by poszedł w jej ślady i także zakończył współpracę z TVP.

Tomasz Kammel mierzy się z krytyką internautów. Niedawno ze współpracy z Telewizją Polską zrezygnowała jego koleżanka Marzena Rogalska. Dziennikarz od wielu lat współprowadził z nią program "Pytanie na śniadanie" - zdaniem części widzów ich duet był nierozerwalny. Nic dziwnego, że po odejściu Rogalskiej z TVP wiele osób liczyło na to, że Tomasz Kammel pójdzie w jej ślady i również złoży swoją rezygnację.

Komentarze na temat odejścia z Telewizji Polskiej zaczęły pojawiać się na profilu Tomasza Kammela na Instagramie, jednak prezenter stara się je raczej ignorować. Rozczarowanie widzów wzbudził także fakt, że dziennikarz nie pożegnał oficjalnie Marzeny Rogalskiej, a w "Pytaniu na śniadanie" znaleziono już kogoś na jej miejsce. Choć Kammel chciałby ukrócić ten temat, pod jego nowymi postami wciąż pojawia się krytyka.

Zobacz także: Tomasz Kammel komplementuje Joannę Jędrzejczyk. Internauci krytykują postawę dziennikarza

Tomasz Kammel odejdzie z TVP? Fani na to liczą

Ostatnio Tomasz Kammel zapytał internautów, co powinien zrobić. We wpisie chodziło o wybór aktywności fizycznej na dobre rozpoczęcie poniedziałku.

- Co ja mam dzisiaj robić? Cardio? Siła? Rozciąganie? Kanapa? - zapytał pod zdjęciem na Instagramie.

Tylko część komentarzy dotyczyła prawdziwej treści wpisu. Zamiast tego obserwatorzy Tomasza Kammela ruszyli z odpowiedziami, co powinien zrobić w kontekście dalszej ścieżki zawodowej. Internauci radzą, żeby odszedł z Telewizji Polskiej, aby mógł "zachować twarz".

- Wszystko przemyśleć...

- Proszę spojrzeć w lustro.

- Proponuję złożyć wypowiedzenie na ręce Jacka Kurskiego osobiście. Jeszcze nie jest za późno.

- Złożyć wypowiedzenie w pracy. Dla zdrowotności lepsze niż cardio.

- Kombinuj, gdzie odejść z TVP - czytamy w komentarzach.

Inni piszą do Kammela, aby "nie przejmował się hejterami". Co myślicie?