Zamknij

Tomasz Kammel wsparł kampanię LGBT. Komentarze fanów podzielone

25.03.2021 16:05
Tomasz Kammel
fot. Viphoto/ East News

Tomasz Kammel rzadko zabiera głos dotyczący społecznych spraw. Tym razem prezenter zrobił wyjątek i zdradził, co myśli o dwóch, bardzo głośnych w ostatnim czasie kampaniach.

Tomasz Kammel stroni od wypowiadania się na trudne tematy na swoim Instagramie. Gwiazdor  TVP tym razem zrobił wyjątek i pokazał zdjęcie dwóch bardzo popularnych w ostatnim czasie kampanii społecznych, o podobnych hasłach, choć bardzo różnym przekazie.

Chodzi oczywiście o słynną już akcję "Kochajcie się mamo i tato". Za kampanię odpowiada Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR, nawołująca do trwania nawet w najbardziej toksycznych relacjach.

Zobacz też:  Tomasz Kammel i Norbi na zdjęciu sprzed 20 lat. Fani: "Czas działa na waszą korzyść" [FOTO]

Tomasz Kammel wsparł kampanię LGBT. Komentarze fanów podzielone

Druga z kampanii, którą przedstawił Kammel to akcja "Kochajcie mnie, mamo i tato" Grupy Stonewall i organizacji "Miłość nie wyklucza". Projekt skierowany jest do młodych ludzi LGBT+, którzy doświadczają przemocy ze względu na swoją orientację.

Tomasz Kammel podkreśla, że w obu kampaniach chodzi o to samo - dobro dziecka. 

"Bardzo przyjemnie widzieć billboardy dwóch tak różnych organizacji, którym chodzi o to samo - o dobro dziecka" - napisał Tomasz Kammel.

Fani byli podzieleni co do jego opinii. "A ja mam poczucie, że w obydwu przypadkach niestety nie chodzi o dobro dzieci, a o polsko-polską wojenkę. Kochamy się dzielić i tu jest tylko tego idealny przykład" - zauważyła jedna z fanek.

Niektórzy zwrócili też uwagę, aby Kammel uważał na to, o czym pisze, bo wspieranie kampanii LGBT nie jest pożądane w Telewizji Polskiej. "Pewnie w wiadomościach będzie to skrytykowane, więc niech Pan uważa, co piszę, bo straci pracę"," i po karierze w TVP" - pisali fani.

Dziennikarz na razie w żaden sposób nie odniósł się do komentarzy fanów.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET