Zamknij

Tomasz Kammel zaszczepiony trzecią dawką. W komentarzach burza [FOTO]

23.11.2021 12:43
Tomasz Kammel
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Tomasz Kammel po raz trzeci zaszczepił się przeciwko COVID-19. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" opublikował na Instagramie zdjęcie z gabinetu lekarskiego, okraszone wymownym wpisem. Komentarze fanów co do potrójnego szczepienia były jednak podzielone.

Tomasz Kammel jest jedną z publicznych osób, które zdecydowały się po raz trzeci zaszczepić. Gwiazdor  "Pytania na śniadanie" pokazał na Instagramie zdjęcie z gabinetu lekarskiego i przyjęcia trzeciej dawki szczepionki. Zdjęcie okrasił dość wymownym wpisem.

Zobacz też:  Tomasz Kammel zmienił nazwisko. Zaskakujące wyznanie prezentera TVP

Tomasz Kammel zaszczepiony trzecią dawką. W komentarzach burza [FOTO]

"Trzy - jak trzeci potencjalny rok z obostrzeniami - nie. Trzy - jak kolejne trzydzieści tysięcy potencjalnych śmierci na Covid w tym sezonie - nie. Trzy - jak kolejna trójka bliskich mi osób, jak te które już umarły, bo nie mogły się zaszczepić - nigdy więcej, nie" - zaczął Kammel.

W dalszej części instagramowego wpisu zdradził, dlaczego zdecydował się po raz trzeci przyjąć szczepionkę.

"Ale TRZY - jak trzecia dawka szczepionki - o tak, bardzo tak! Ja od dziś już jestem po :))) Sponsorami tego wpisu są zdrowy rozsądek i logiczne myślenie. Oczywiście zapraszam do wszelkiej dyskusji (również oponentów), jednak wszelkiej maści ataki i brak manier będą kasowane" -podkreślił.

Pod jego wpisem nie zabrakło zarówno pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy. Internauci jak zawsze byli podzieleni w temacie co do szczepień.

"To pańska decyzja, ja zdecydowanie mówię nie", "Współpraca, zapomniał pan dodać', "obostrzenia będą ciągle... trzecia dawka wydłuża certyfikat o rok, czyli za kolejny rok znów będzie nagonka na 4 dawkę i tak w kółko" - piszą antyszczepionkowcy. Kammel mógł jednak liczyć na tych, którzy podobnie jak on przyjęli trzecią dawkę szczepionki lub mają w planach jej przyjęcie.

"Brawo! Popieram szczepienie. Mam dość zamknięcia, dość masek, dość śmierci i powikłań wśród bliskich osób. Uważam też, że niezaszczepieni powinni mieć obostrzenia i to najsurowsze" - poparła Kammela jedna z fanek.

Przypomnijmy, że wśród zaszczepionych trzecią dawką jest m.in.  Krystyna Janda.