Zamknij

Tomasz Kammel znowu jest sam? "Fakty są takie, że chyba zostanę starym kawalerem"

13.08.2021 14:40
Tomasz Kammel
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Kammel przez wiele lat związany był z Katarzyną Niezgodą. Potem widywano go z nową partnerką, ale wygląda na to, że i z tej znajomości nic na dłuższą metę nie wszyło. Prezenter "Pytania na śniadanie" gorzko podsumował swoje status. Wyznał też, czego oczekuje w związkach. 

Tomasz Kammel do tej pory nie opowiadał za wiele na temat życia osobistego. Szczególnie starał się chronić sprawy uczuciowe i nie ogłaszać w mediach, z kim się aktualnie spotyka. Wyjątkiem był związek prezentera z Katarzyną Niezgodą. Gwiazdor "Pytania na śniadania" i była prezes banku byli ze sobą ponad dekadę. Regularnie brylowali na ściankach i imprezach branżowych, ostatecznie jednak rozstali się w 2015 roku.

Katarzyna Niezgoda wkrótce po zakończeniu wieloletniej relacji przeszła spektakularną metamorfozę i znalazła nową miłość. Z kolei Tomasz Kammel zaczął się spotykać z tajemniczą Kasią. Tabloidy parokrotnie publikowały zdjęcia zakochanej pary, ale prezenter tym razem nie zamierzał chwalić się związkiem w mediach i nigdy nie ujawnił tożsamości ukochanej. Niestety obecnie wiele wskazuje na to, że gospodarz "PnŚ" i kobieta, którą czule obejmował na zdjęcia na Instagramie, nie są już razem. 

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z mamą. Internauci zachwyceni: "Wygląda jak starsza siostra" [FOTO]

Tomasz Kammel o związkach: "Nie umiem z kimś mieszkać na stałe"

Tomasz Kammel w tym roku skończył 50 lat i choć ma za sobą kilka związków, pesymistycznie skonstatował, że w żadnej relacji nie zdołał się ustatkować. Prezenter "Pytania na śniadanie" stwierdził, że najpewniej czeka go stare kawalerstwo. 

Znam ludzi, którzy przeżyli ze sobą całe życie i mieli piękne relacje, wspaniałe. Moi najbliżsi przyjaciele są małżeństwem od 26 lat. Jak patrzę na energię tego związku i to, co oni znaczą dla siebie, to myślę, że kolejne 26 lat przed nimi. Jak będzie ze mną? Nie wiem i w ogóle się nad tym nie zastanawiam. Fakty są takie, że raczej będę starym kawalerem. Raczej tak. To deklaracja, która wynika ze statystyki - powiedział w podcaście Żurnalisty.

Kammel wyznał, że w związkach ceni sobie autonomię. Będąc z kimś zawsze dąży do tego, żeby mieć przestrzeń wyłącznie dla siebie. 

W ogóle jestem fanem takich relacji, jaką mieli Wisława Szymborska i Kornel Filipowicz. Oni byli bardzo w sobie zakochani i mieli bardzo mocny związek, ale nigdy ze sobą nie mieszkali. Oni sobie nie przeszkadzali. Każde z nich potrzebowało pobyć samo - powiedział. 

Dodał też, że nie potrafi mieszkać z kimś dłuższy czas pod jednym dachem, dlatego od partnerek oczekuje przede wszystkim podobnego umiłowania niezależności. Co ciekawe, wypowiedź prezentera zabrzmiała tak, jakby aktualnie nie był z nikim związany. 

Wydaje mi się, że jeśli ja bym teraz budował z kimś jakiś związek, to pewnie na takich samych zasadach. Nie umiem z kimś mieszkać na stałe. Próbowałem to zmienić. Mam to chyba w DNA wszyte. Próbowałem żyć razem i jak żyłem z partnerkami, które mi towarzyszyły, a ja im to bardzo często wyglądało to tak, że mieliśmy swoje wspólne przestrzenie, ale każdy miał też odrębne światy - wyznał Kammel.