Zamknij

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska bawili się razem na ramówce TVN. Wrócili do siebie?

Sylwia Wamej
23.08.2019 14:07
Tomasz Karolak
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska pojawili się razem na jesiennej ramówce TVN. Widać, że bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Czy to oznacza, że znów do siebie wrócili?

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska razem na ramówce TVN

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska przyszli razem na jesienną ramówkę TVN. Widać, że bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Czy to oznacza, że znów są razem? Para, której związek był bardzo burzliwy, coraz częściej widywana jest razem. Niedawno fotoreporterzy przyłapali Tomasza i Violę razem na randce. Być może kolejny raz postanowili sobie dać szansę. W końcu para wiele rozstawała się i wracała do siebie.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska mają ze sobą dwójkę dzieci: 12-letnią Lenę i 6-letniego Leona. Tomasz i Viola poznali się wiele lat temu na planie serialu „Kryminalni”. Przez lata tworzyli burzliwy związek. Rozstali się w 2017 roku. Viola Kołakowska w jednym z wywiadów mówiła, że rozstanie było wspólną decyzją. Chcę jednak potwierdzić, że nie jesteśmy razem. Była to nasza wspólna decyzja – mówiła w wywiadzie dla „Twojego imperium”. Na jesiennej ramówce TVN Viola i Tomasz bawili się razem i prawie nie rozstawali się ze sobą.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Tomasz Karolak pojawi się w serialu  „39 i pół tygodnia”

Tomasza Karolaka ponowie zobaczymy w serialu „39 i pół tygodnia”, który powrócił po latach na antenę TVN. Oprócz Tomasza Karolaka w serialu zobaczymy m.in. Magdalenę Lamparską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Alana Andersza oraz Darię Widawską. Serial pojawi się na antenie TVN 8 września.

Zagłosuj

Będziesz oglądać serial "39 i pół tygodnia"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW