Zamknij

Tomasz Karolak komentuje słowa Violi Kołakowskiej o pandemii koronawirusa. "Jest dorosłą osobą"

13.10.2020 15:21
Tomasz Karolak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Tomasz Karolak odniósł się do kontrowersyjnych słów Violi Kołakowskiej na temat pandemii koronawirusa. Matka dzieci aktora podkreśla, że pandemii nie ma i  że noszenie maseczek nie ma żadnego sensu. Co na to Tomasz Karolak?

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska należą do grona gwiazd, które niechętnie stosują się do rządowych zaleceń dotyczących koronawirusa. Viola Kołakowska otwarcie mówi, że jej zdaniem nie ma żadnej pandemii. Gwiazda krytykuje rząd i zachęca, aby nie nosić maseczek. Tomasz Karolak nie ma aż tak radykalnych poglądów, jednak równie niechętnie podchodzi do noszenia maseczek. Jakiś czas temu został wyproszony ze sklepu IKEA, gdyż nie ochronił nosa i ust.

Teraz gwiazdor w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradził, jakie ma podejście do pandemii koronawirusa. Odniósł się również do kontrowersyjnych wypowiedzi matki swoich dzieci.

Zobacz też: Viola Kołakowska wyśmiewa noszenie maseczki. Zabawne, w czym weszła do sklepu [FOTO] 

Tomasz Karolak komentuje słowa Violi Kołakowskiej o pandemii koronawirusa. "Jest dorosłą osobą"

"Viola jest dorosłą osobą, która ma swoje poglądy. Ja nie jestem ani jej adwokatem, ani nie będę się za nią wypowiadał" - powiedział otwarcie Tomasz Karolak. Sam zainteresowany uważa, że wirus jest, jednak sytuacja nie jest na tyle poważna, aby nastąpiło zamknięcie kraju, a także wielu innych państw na świecie.

"Ja uważam, że jest to groźna choroba, jest to wirus. Natomiast nie wiem, czy patrząc na statystyki i słuchając innych specjalistów, czy jest to powód do zamykania świata, kraju. Szukam tej odpowiedzi w sobie, ale na razie to wydaje mi się, że chyba nie… Nie wiem. Tak to wygląda z tych wszystkich statystyk" - powiedział aktor.

Przypomnijmy, że od 10 października trzeba nosić obowiązkowo maseczki, zarówno w przestrzeni otwartej, jak i zamkniętej. Zaostrzyły się też obostrzenia w sektorze kultury i gastronomii. Mimo że sytuacja nie napawa optymizmem, wciąż dochodzi do zakażeń i zgonów, wiele osób, w tym Viola Kołakowska nie wierzą w pandemię koronawirusa.

RadioZEt.pl/ Jastrząb Post