Zamknij

Tomasz Karolak komentuje swój związek z Magdaleną Malicką. „To są wyssane z palca głupoty”

Redakcja
07.11.2018 10:25
Tomasz Karolak komentuje swój związek z Magdaleną Malicką. „To są wyssane z palca głupoty”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Na początku października dowiedzieliśmy się, że Tomasz Karolak ma nową partnerkę. Okazała się nią modelka Magdalena Malicka. W wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” aktor po raz pierwszy skomentował swój nowy związek. Co powiedział?

O tym, że Tomasz Karolak ma nową partnerkę, dowiedzieliśmy się w październiku, kiedy aktor pojawił się na premierze filmu „7 uczuć” u boku tajemniczej piękności. Okazała się nią modelka Magdalena Malicka. Choć para została przyłapana na romantycznej randce ani Tomasz, ani Magda nie komentowali swojego związku publicznie. Jednak w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” Karolka zdradził kilka szczegółów. Zdementował też plotki dotyczące jego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Magdalena Malicka
fot. Instagram:@magdalena_malicka

Tomasz Karolak w „Dzień Dobry TVN”

Tomasz Karolak nie zwykł zdradzać mediom szczegółów swojego prywatnego życia. Przyznał jednak, że swoją obecną partnerkę znał o wiele wcześniej. Jednak dopiero teraz między nimi zaiskrzyło.

– Nie będę komentował życia prywatnego, ale rzeczywiście poznaliśmy się wiele lat temu, a teraz się spotkaliśmy się w trochę innych okolicznościach, inaczej spojrzeliśmy na siebie. Zobaczymy, co będzie dalej.

Przy okazji aktor postanowił również skomentować plotki dotyczącego jego wyjazdu z Polski. Pojawiały się doniesienia, że Karolak myśli o przeprowadzce do Los Angeles, gdzie na co dzień mieszka Magdalena Malicka. Tomasz jednak zdecydowanie zaprzeczył tym informacjom.

– Te wszystkie komentarze, które są na mój temat, nawet nie przez pół bym dzielił, w ogóle bym tego nie przyjmował, to są wyssane z palca głupoty.

Fani Karolaka mogą więc spać spokojnie.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Karolka skradł serca widzów "Ameryka Express"

RadioZET.pl/MF