Zamknij

Karolak przeciwko maseczkom? Kolejny skandal z udziałem aktora

30.09.2020 11:36
Tomasz Karolak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Tomasz Karolak, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, wywołał skandal. Gwiazdor, który w sierpniu został wyproszony ze sklepu za brak maseczki, ponownie wydawał się drwić z obostrzeń związanych z pandemią koronawirus. Ponownie pokazał, że jest przeciwny noszeniu maseczek?

Tomasz Karolak to aktor, którego nie trzeba przedstawiać polskim widzom. Nie każdy jest fanem jego kreacji, ale nie można zaprzeczyć, że ma na swoim koncie role zapadające w pamięć, grono oddanych fanów i medialną popularność. Widzowie doskonale kojarzą go z roli Ludwika w "Rodzince.pl", a także serialu "39 i pół" oraz kontynuacji "39 i pół tygodnia". Wystąpił także w tak kasowych hitach jak "Testosteron" czy serii "Listy do M.". Bez wątpienia jest jednym z aktorów, którzy cieszą się od lat niezmienną popularnością, stara się także realizować jako wokalista w zespole Pączki w tłuszczu. W 2010 roku otworzył teatr IMKA w Warszawie, głośno było o konflikcie Karolaka i Grażyny Wolszczak.

Karolak w latach 2006-2017 był w związku z aktorką i modelką Violą Kołakowską, z którą ma dwoje dzieci: córkę Lenę i syna Leona. Kołakowska w ostatnich miesiącach znalazł się na celowniku mediów z powodu otwartej negacji zjawiska pandemii koronawirusa. Niejednokrotnie wyśmiewała noszenie maseczek, a nawet twierdziła, że koronawirus to nie pandemia. Być może jej argumenty dotarły do Karolaka, wiele osób twierdzi, że ostanie zachowania aktora wskazują na sceptyczne podejście do pandemii. Nie inaczej było podczas premiery filmu "Jak zostać gwiazdą".

 Tomasz Karolak o działaniach rządu ws. koronawirusa: "To jest test na naszą cierpliwość"

Tomasz Karolak wyśmiewa pandemię koronawirusa? Żartował z zakrywania twarzy

Tomasz Karolak został w sierpniu wyproszony ze sklepu IKEA za brak maseczki, co wyraźnie mu się nie spodobało. Być może gwiazdor "Rodzinki.pl" postanowił pokazać swoje niezadowolenie podczas premiery filmu "Jak zostać gwiazdą". Jak informuje portal Plotek, gdy Karolak wraz z innymi aktorami pozował na ściance, ściągnął szalik i udawał, ze zasłania nim usta. W opinii wielu osób była to jawna kpina z obowiązku zasłaniania ust i nosa. Aktor miał być wyraźnie rozbawiony, niestety jego poczucie humoru nie dotarło do wszystkich.

- Celebryta pszenno-buraczany - skomentował jeden z internautów.

A jak wy oceniacie postawę Tomasza Karolaka?

Tomasz Karolak
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS