Zamknij

Tomasz Karolak pokazał się z nową partnerką. To była dziewczyna Tedego

Redakcja
09.10.2018 12:58
Tomasz Karolak pokazał się z nową partnerką. To była dziewczyna Tedego
fot. Instagram:@magdalena_malicka

Tomasz Karolak po rozstaniu z Violą Kołakowską nie był widziany u boku żadnej kobiety. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktor ponownie spotkał kogoś, przy kim serce zabiło mu szybciej. Na sobotniej premierze filmu „7 uczuć” pojawił się z piękną partnerką. Kto to taki?

Tomasz Karolak ponad 10 lat związany był z Violą Kołakowską: aktorką, modelką i stylistką programu „Dzień dobry TVN”. Para spotykała się od 2006 roku. Jednym z powodów rozstania miał być fakt unikania przez Karolaka poważnych deklaracji dotyczących ślubu i wychowania dwójki ich dzieci, Leny i Leona. Ostatecznie, w maju 2017 roku, para postanowiła się rozstać. Tomasz i Viola żyją w przyjaźni, dla dobra swoich pociech spędzają razem święta i wakacje.

Od rozstania aktor nie był widziany z inną kobietą, prawdopodobnie więc nie decydował się na wejście w kolejny związek. Realizował się zawodowo, spróbował swoich sił między innymi w show TVN „Ameryka Express”. Jednak na sobotniej premierze filmu „7 uczuć” nie pojawił się sam. Towarzyszyła mu atrakcyjna nieznajoma, która wraz z Tomaszem pozowała na ściance. Widać było, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Okazało się, że tajemnicza kobieta to Magdalena Malicka, lepiej znana jako Magda Dziun.

Tomasz Karolak i Magda Dziun
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kim jest partnerka Tomasza Karolaka?

Magdalena od 16. roku życia pracuje jako modelka. Pojawiała się na okładkach wielu znanych magazynów, wystąpiła też w rozbieranej sesji dla magazynu „Playboy”. W 2011 roku postanowiła spróbować swoich sił jako piosenkarka pop, wydając album „A.M.B.A.” Współpracowała także z zespołem Indios Bravos. W show-biznesie głośno zrobiło się o niej, kiedy związała się z raperem Tede. Rozstanie pary było bardzo burzliwe, a Dziun niezbyt pochlebnie wypowiadała się o swoim byłym partnerze. Obecnie modelka ma 39 lat i nadal jest aktywna zawodowo. Kto wie, być może teraz będziemy widywać Magdalenę częściej u boku Karolaka.

RadioZET.pl/MF