Zamknij

Tomasz Karolak rozstał się z Magdaleną Malicką. "Jego dwunastoletni romans trwa"

Redakcja
31.12.2018 10:45
Tomasz Karolak rozstał się z Magdaleną Malicką. "Jego dwunastoletni romans trwa"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Zaledwie po kilku miesiącach dobiegł końca związek Tomasza Karolaka i Magdaleny Malickiej. Aktor rzekomo miał kontynuować swój "trwający dwanaście lat romans". Kiedy dokładnie para się rozstała?

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych krajowych aktorów. Najbardziej kojarzony jest z rolami w komediach romantycznych oraz popularnym serialu "Rodzinka.pl". W tym roku mogliśmy również śledzić jego przygody w telewizyjnym show "Ameryka Express", gdzie był jedną z najbarwniejszych postaci. Fani doceniają jego poczucie humoru i dystans do samego siebie. Aktor nie narzeka na brak intratnych propozycji. 

ZOBACZ: Tomasz Karolak przerażony wypadkiem na planie "Ameryka Express"

Prywatnie Karolak od ponad 10 lat związany był z aktorką Violą Kołakowską, jednak para rozstała się w połowie 2017 roku. Owocem ich związku jest dwójka dzieci: 10-letnia Lena i 4-letni Leon. Tomasz i Viola po rozstaniu utrzymywali kontakt i nawet spędzili wspólnie z dziećmi wakacje. Dużym zaskoczeniem był więc widok gwiazdora "Rodzinki" u boku nowej partnerki. We wrześniu 2018 roku pojawiła się informacja, że jego nową wybranką jest modelka Magdalena Malicka, znana także jako Magda Dziun. Para wydawała się zakochana i fani sądzili, że przed Karolakiem szansa na nową miłość.

Karolka i Malicka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka rozstali się

Niestety, zaledwie po kilku miesiącach, związek Karolaka i Malickiej zakończył się. O rozstaniu modelka poinformowała swoich fanów na Instagramie. Malicka twierdzi, że powodem był brak szczerości ze strony Tomasza. Magda sugeruje, że aktor nadal spotyka się z Violą Kołakowską.

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K szybciej się skończył, niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę. 

Sam Karolak nie skomentował do tej pory informacji o rozstaniu. 

RadioZET.pl/gala.pl/MF