Zamknij

Tomasz Karolak w "Big Brotherze". Aktor wejdzie do domu Wielkiego Brata

Judyta Wanicka
03.10.2019 16:18
Tomasz Karolak
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Tomasz Karolak będzie kolejną gwiazda, która wystąpi w "Big Brotherze". Aktor znany z serialu TVN "39 i pół tygodnia", podobnie jak Magda Gessler, odwiedzi uczestników domu Wielkiego Brata. O tym, co Tomasz Karolak będzie robiła w "Big Brotherze, przekonamy się w specjalnym odcinku reality show.

Tomasz Karolak pojawi się w programie "Big Brother". Aktor wrócił niedawno do doli Darka w serialu "39 i pół tygodnia", który jest kontynuacją wskrzeszonego po 10 latach "39 i pół". Widowie, którzy dawno nie widzieli popularnego aktora w telewizji, wkrótce będą mieli okazję zobaczyć go w jednym z odcinków "Big Brothera". Producenci szykują dla uczestników prawdziwą niespodziankę. Tomasz Karolak będzie kolejną gwiazdą, która odwiedzi dom Wielkiego Brata.

Big Brother 2: Tomasz Karolak odwiedzi dom Wielkiego Brata

W drugiej edycji "Big Brothera" dojdzie do kolejnej emocjonującej wizyty. Po Magdzie Gessler, która w domu Wielkiego Brata przeprowadziła mini "kuchenne rewolucje", uczestników odwiedzi najprawdopodobniej Tomasz Karolak. Gwiazdor "Rodzinki.pl" i "39 i pół tygodnia" pewnie nie zrobi takiego zamieszania, jak jego poprzedniczka, ale można się spodziewać, że i on ma już pomysł, jak rozruszać znudzonych domowników. Wiadomo, że poza aktorstwem, Tomasz Karolak pasjonuje się muzyką. Kiedyś nawet był frontmanem rockowej grupy Pączki w Tłuszczu. Niewykluczone, że to właśnie muzyka będzie motywem przewodnim spotkania w domu Wielkiego Brata. Jak podaje Pudelek, Tomasz Karolak zaśpiewa dla uczestników "Big Brothera".

Kiedy odcinek "Big Brothera" z Tomaszem Karolakiem?

Wizyta Tomasza Karolaka w "Big Brotherze" zostanie pokazana w specjalnym wydaniu reality show. Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można oglądać odcinek "Big Brothera" z udziałem Tomasza Karolaka. Na Instagramie nie ma jeszcze żadnej zapowiedzi. Ale można się spodziewać, że nastąpi to już niebawem. Według nieoficjalnych informacji, Tomasz Karolak ma zawitać do domu Wielkiego Brata w nadchodzącą niedzielę, 6 października.

RadioZET.pl/jw