Zamknij

Tomasz Karolak wbija szpilę Grażynie Wolszczak? "Świat to nie tylko biznesy"

Sylwia Wamej
29.04.2020 13:38
Tomasz Karolak
fot. Instagram.com/ Tomasz Karolak

Tomasz Karolak i Grażyna Wolszczak walczyli o budynek, w którym do tej pory działał Teatr Imka. Gwiazda "Na Wspólnej" wygrała i teraz będzie mogła otworzyć tam swój teatr. Tomasz Karolak w wywiadzie dla Gali zdradził, jakie ma plany w związku z teatrem Imka. Wbił też małą szpilę koleżance po fachu.

Tomasz Karolak i Grażyna Wolszczak: Spór o teatr

Tomasz Karolak i Grażyna Wolszczak toczyli zawziętą walkę o budynek, w którym działał teatr Imka Tomasza Karolaka. Karolak wynajmował go przez dziesięć lat od związku Harcerstwa Polskiego. Pod koniec ubiegłego roku ZHP postanowił znaleźć nowego najemcę lokalu. Ofertę złożono Grażynie Wolszczak. Między aktorami toczył się zawzięty pojedynek o miejsce. Wygrała go Grażyna Wolszczak, która od 1 lipca 2020 roku zostanie nowym najemcą lokalu.

Tomasz Karolak w internetowej rozmowie z Galą zdradził, jakie ma plany co do Teatru Imka. Gwiazdor postanowił też odnieść się do konfliktu z Wolszczak.

"Będziemy prowadzić działalność teatru w innych miejscach. Prowadzić działania prospołeczne. Będę szedł w kierunku uświadamiania publiczności o odkrywaniu duchowości w sobie. Świat to nie tylko biznesy. Mamy intuicję, poczucie głębszego sensu i to będzie pobrzmiewać w naszej twórczości" - powiedział aktor w rozmowie z Galą.

Tomasz Karolak realizuje własny film

Tomasz Karolak dodał też, że realizuje własny film. Będzie to jego debiut.

"Realizuje teraz własny debiut fabularny filmowy i mam nadzieję, że za 2 lata zaproszę państwa do kin"  - zdradził aktor.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do teatru?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW