Zamknij

Tomasz Makowiecki pokazał nową partnerkę? Był mąż Reni Jusis pozuje z pewną brunetką

07.07.2020 10:14
Tomek Makowiecki i Reni Jusis
fot. VIPHOTO/East News

Tomek Makowiecki ma nową dziewczynę? Rok po rozwodzie z Reni Jusis były gwiazdor "Idola" opublikował zdjęcie z tajemniczą brunetką. Pod postem sypią się gratulacje. Czy to nowa partnerka Tomasza Makowieckiego?

Tomasz Makowiecki ma nową partnerkę? Były uczestnik programu "Idol" opublikował zdjęcie, na którym czule obejmuje tajemniczą brunetkę. To pierwsze zdjęcie Tomka Makowieckiego z dziewczyną, jakie pojawiło się na jego instagramowym profilu. Wcześniej wokalista był związany z wokalistką Reni Jusis. Pod koniec kwietnia 2019 roku para potwierdziła rozwód. 

Tomek Makowiecki i Reni Jusis przez lata uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie, choć ich związek na początku wzbudzał kontrowersje. Ona była doświadczoną wokalistką, cenioną producentką i autorką hitów, które nuciła cała Polska, on - młodym uczestnikiem "Idola" stawiającym pierwsze kroki w branży. A między nimi 9-letnia różnica wieku. Jednak wbrew temu, co sądzili nieżyczliwi, parę połączyła autentyczna miłość. W sierpniu 2008 roku Makowiecki i Jusis wzięli ślub. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn, Teofil, a w 2012 roku - córka Gaja. 

Alicja Janosz wygrała „Idola”, ale nie zrobiła kariery. Co dziś robi i jak wygląda? 

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwodzą się

Związek Tomka Makowieckiego i Reni Jusis zakończył się w ubiegłym roku. Już w 2014 roku tabloidy donosiły o kryzysie w ich związku. Podobno piosenkarka miała dość imprezowego usposobienia męża, który zamiast pomagać jej w opiece nad dziećmi, wolał hulać w stołecznych klubach. Parze udało się uniknąć rozstania przez kolejne pięć lat. Ostatecznie jednak po 11 latach małżeństwa Jusis i Makowiecki zdecydowali się na rozwód.

Od tamtej pory gwiazdor "Idola" oficjalnie pozostawał singlem. Jednak ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie Tomka Makowieckiego z pewną kobietą u boku. Wokalista nie chciał potwierdzić, kim jest jego towarzyszka i co łączy, ale gros fanów uznało, że Makowiecki właśnie pochwalił się nowym związkiem.

Posłuchaj podcastu