Zamknij

Tomasz Ossoliński obraził Dodę: „Jej miejsce jest przy rozporku”. Gorzko tego pożałował

Judyta Wanicka
17.09.2019 12:37
Doda
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Tomasz Ossoliński obraził Dodę w nowym programie TVN „Stylowy projekt”. Podczas oceniania jednej ze stylizacji projektant pozwolił sobie na niewybredny żart o Dodzie i rozporku. Na reakcję Rabczewskiej nie trzeba było długo czekać. Pomogli jej w tym fani, którzy zalali profil Ossolińskiego komentarzami z hashtagiem #ossolinskidorozporka.

Stylowy projekt: Tomasz Ossoliński zadrwił z Dody

Tomasz Ossoliński jest znanym projektantem mody, na którego pokazach zawsze zjawiają się tłumy gwiazd. Projektant został jurorem w nowym programie TVN Style „Stylowy projekt”, w którym ocenia prace młodych stylistów. W ostatnim odcinku doszło do zaskakującej sytuacji. Gdy jeden z uczestników pokazał Ossolińskiemu swoją stylizację, uwagę Ossolińskiego przykuł napis widniejący w okolicy rozporka.

Co jest napisane przy rozporku? – zapytał. Gdy usłyszał, że to napis „Doda”, wypalił z niewybrednym skojarzeniem.

To może dobre miejsce – zażartował.

Komentarz rozbawił współprowadzącą show, Annę Jagodzińską, która wybuchnęła śmiechem. Podobno żartów z Dody miało być więcej, ale zostały wycięte z programu.

Doda skrytykowała Ossolińskiego za żart o rozporku

Niewybredny komentarz Tomasza Ossolińskiego nie uszedł uwadze Dody. Gwiazda nie zamierzała puszczać mimo uszu obraźliwych żartów znanego projektanta i skomentowała je w tabloidzie. W rozmowie z „Super Expressem” oceniła zachowanie Ossolińskiego jako przejaw chamstwa i seksizmu. Nie oszczędziła również zadowolonej z żartu Anny Jagodzińskiej.

Poniżanie kobiet, deprecjonowanie ich i uprzedmiotawianie świadczy tylko o „mężczyźnie”, który to robi. Śmiech modelki współprowadzącej, niejako wtórujący w obrzydliwych żartach na temat innej kobiety, również pozostawia wiele do życzenia – mówi nam gwiazda. W dobie „me too” takie publiczne zachowania w końcu spotykają się z dezaprobatą widzów, którzy nie akceptują chamstwa i seksizmu w telewizji, bo to daje fatalny przykład i otwiera furtkę innym mężczyznom do obrażania kobiet bez powodu – skomentowała Rabczewska.

Tomasz Ossoliński przeprasza Dodę

Fani Dody stanęli murem za swoją idolką. Na instagramowym profilu Tomasza Ossolińskiego pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy opatrzonych równie niewybrednym hashtagiem #ossolinskidorozporka. Najwyraźniej projektant dopiero wtedy poczuł, co to znaczy zadrzeć z Dodą. Nazajutrz, gdy z ledwością poradził sobie z usuwaniem nękających go wpisów, opublikował przeprosiny.

Szanuję Kobiety i nie miałem intencji, by Dorotę Rabczewską-Stępień i jakąkolwiek z Pan urazić swoim niefortunnym komentarzem w programie „Stylowy projekt” – czytamy w oświadczeniu Tomasza Ossolińskiego.

Zagłosuj

Rozbawił cię żart Tomasza Ossolińskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw