Zamknij

Tomasz Oświeciński w szoku uciekł ze szpitala? Wideo zaskoczyło fanów

Redakcja
29.06.2018 10:34
Tomasz Oświeciński
fot. Instagram

Tomasz Oświeciński od niedawna pracuje na planie nowego serialu Patryka Vegi „Plagi Breslau”. Na Instagramie aktor zamieścił krótkie wideo, które poruszyło jego fanów. Informuje, że ucieka ze szpitala. Jest mocno poturbowany.

– Słuchajcie, właśnie uciekam ze szpitala. Lekarz mówi, że jestem w złym stanie, ale ja się czuję zaje*iście – mówi Oświeciński w najnowszym swoim filmiku na Instagramie. Aktor wygląda bardzo źle, ma rozbitą, krwawiącą głowę, jedno oko jest całkiem spuchnięte. Co się tu dzieje? No cóż, nie daliśmy się nabrać, ale gratulujemy poczucia humoru.

Choć w pierwszych chwilach nie do końca wiadomo, co się stało, to po chwili okazuje się jasne, że Oświeciński po prostu zażartował sobie z fanów. W kolejnych słowach twierdzi, że lekarze chcą go zabić. – Oni oszukują, oni chcą mnie zabić, pomóżcie... – tak kończy się dramatyczny apel.

Chyba jednak niewielu internautów dało się przekonać, że faktycznie coś niedobrego dzieje się z naczelnym osiłkiem współczesnego polskiego kina. Pod materiałem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci doceniają grę aktorską Tomasza Oświecińskiego i chwalą jego charakteryzację.

„To efekty walki w KSW?”

„Piękna stylizacja. Szykuje się jakaś randka?”

„Mistrzu ja już miałem jechać lać lekarzy a tu taki prank, no poleciałeś”.

„Twoja gra aktorska jest ponad wszystko. Uwielbiam Cię!”

Jak widać, nawet taka charakteryzacja nie zmyliła fanów aktora”.

Przypomnijmy, że niedawno w związku z nowym serialem Vegi swoją metamorfozę pokazała grająca tam Małgorzata Kożuchowska. Jak zdradziła, jej bohaterka ma wyglądać na wiecznie zmęczoną, zaspaną i kompletnie pozbawioną życia osobę. Do roli musiała nieco zapuścić włosy, przefarbować je na ciemny blond i wygolić boki. Efekt jest naprawdę zaskakujący.

Małgorzata Kożuchowska i jej spektakularna metamorfoza. Fani zszokowani

Zainteresowanie serialem rośnie, choć do premiery zostało jeszcze sporo czasu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć „Plagi Breslau”, sprawdźcie poniżej.

"Plagi Breslau": kiedy premiera nowego serialu Patryka Vegi?

RadioZET.pl/SA