Zamknij

Tomasz Sekielski pokazał nowy image. Schudł, zmienił fryzurę i zrobił tatuaż [FOTO]

Judyta Wanicka
11.12.2019 16:17
Tomasz Sekielski
fot. Instagram:@tomaszsekielski

Tomasz Sekielski zaskoczył metamorfozą na gali Grand Press 2019. Dziennikarz Roku schudł ponad 40 kilogramów i wprowadza kilka efektownych zmian w wyglądzie. Fani są pod wrażeniem tego, jak obecnie prezentuje się odchudzony Tomasz Sekielski. Nowy image autora "Tylko nie mów nikomu" wprawia w osłupienie. 

Tomasz Sekielski schudł ponad 40 kg i ma nową fryzurę

Tomasz Sekielski przeszedł niewiarygodną metamorfozę po tym, jak poddał się operacji zmniejszenia żołądka i przeszedł na dietę. Dziennikarz przez ostatnie lata cierpiał z powodu otyłości, która w pewnym momencie zaczęła zagrażać jego życiu. W końcu udało mu się zrzucić ponad 40 kg i zadbać o swój wygląd. Tomasz Sekielski pojawił się na gali Grand Press 2019 całkowicie odmieniony. Tuż przed odebraniem nagrody dla Dziennikarza Roku pochwalił się nowym image'em na Instagramie. Widać, że nie tylko schudł, ale także zafundował sobie efektowną fryzurę. W dodatku na ręce pojawił się nowy tatuaż.

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski schudł już 40 kilogramów i nie odpuszcza walki o zdrowe ciało. Dziennikarz, który kilka miesięcy temu zelektryzował Polskę dokumentem o pedofilii w Kościele „Tylko nie mów nikomu”, poddał się operacji bariatrycznej. Wycięto mu 80 procent żołądka. Była to jednak jedyna szansa na to, by ważący prawie 200 kilogramów dziennikarz mógł wrócić do zdrowia.

Po operacji Tomasz Sekielski musiał całkowicie zmienić nawyki żywieniowe oraz styl życia. Wcześniej jego dieta opierała się głównie na niezdrowych i kalorycznych produktach. Jedzenie stało się nałogiem, nad którym 45-latek stracił w pewnym momencie kontrolę. W zgubne mechanizmy wpędził go stres.

Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol czy narkotyki, moim uzależnieniem było jedzenie – wyznał w „Dzień dobry TVN”.  

Na szczęście po wielu miesiącach wytężonej pracy dziennikarzowi udało się pokonać otyłość olbrzymią. Na ostatnich zdjęciach prezentuje się wyraźnie szczuplej. W dodatku wrócił do ulubionych aktywności fizycznych, z których musiał musiał zrezygnować przez potężną wagę. 

Tomasz Sekielski i jego brat Marek zostali laureatami nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. Dziennikarze przygotowują kontynuację filmu „Tylko nie mów nikomu”, która będzie nosić tytuł "Zabawa w chowanego". Premiera zaplanowana jest na koniec stycznia 2020 roku. 

RadioZET.pl/jw