Zamknij

Tomasz Sekielski przeszedł metamorfozę. Dziennikarz jeszcze nigdy nie był tak szczupły [FOTO]

17.09.2020 11:48
Tomasz Sekielski przeszedł metamorfozę. Dziennikarz jeszcze nigdy nie był tak szczupły [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Tomasz Sekielski od jakiegoś czasu toczy walkę z otyłością. Dziennikarz chudnie w oczach, a najnowsze zdjęcie na Instagramie pokazuje, że jeszcze nigdy nie był tak szczupły. Fani w komentarzach zostawiają mnóstwo ciepłych słów i kibicują dziennikarzowi.

Tomasz Sekielski wypowiedział walkę otyłości i od roku zacięcie z nią walczy, Jeszcze wczesną wiosną ubiegłego roku dziennikarz ważył aż 185 kilogramów. Kilka miesięcy później autor cenionych filmów dokumentalnych przeszedł operację zmniejszenia żołądka.

"Wziąłem się za siebie. Był moment, że ważyłem blisko 200 kg, miałem poważne problemy zdrowotne. Ponieważ żadna dieta nie dawała rezultatu i przez otyłość nie byłem w stanie się ruszać, padła decyzja, że nastąpi resekcja żołądka To był przełomowy moment dla mnie. Chcę powiedzieć, że resekcja żołądka to nie jest zabieg kosmetyczny. To poważny zabieg, nie kosmetyka. Nie robi się tego, żeby ładnie wyglądać, tylko żeby żyć" - mówił Tomasz Sekielski. Z kolei w lipcu tego roku Sekielski podkreślał, że udało mu się już zrzucić 70 kilogramów.

Tomasz Sekielski przeszedł wielką metamorfozę. Dziennikarz jest nie do poznania

Teraz patrząc na najnowsze selfie na profilu Sekielskiego, można odnieść wrażenie, że jest jeszcze szczuplejszy. Fani są pod wrażeniem i w komentarzach z całego serca kibicują dziennikarzowi. "Świetna forma. Kibicuję Ci Tomasz od pierwszego dnia odchudzania. Wspaniale Ci idzie, gratulacje", "pięknie pan Sekielski wygląda, brawo, brawo", "zawsze pana podziwiałam za profesjonalizm, teraz gratuluję silnej woli", "brawo" - zachwycają się internauci.

Jak się okazuje, to żona Tomasza Sekielskiego, Ana zmotywowała go do tak wielkich zmian.

"Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie" - powiedziała Anna Sekielska w wywiadzie dla "VIVY!".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl