Zamknij

Tomasz Sekielski schudł 50 kg. Żona wspomina: "Bałam się o jego życie"

Patrycja Chudolińska
23.01.2020 12:31
Tomasz Sekielski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Tomasz Sekielski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Twórca dokumentu "Tylko nie mów nikomu" schudł dla zdrowia 50 kilogramów. Teraz jego żona wspomina, jak motywowała go podczas odchudzania.

Tomasz Sekielski schudł już 50 kilogramów

Tomasz Sekielski to twórca bardzo głośnego dokumentu o pedofilii wśród księży "Tylko nie mów nikomu". Materiał dziennikarza poruszył Polakami. Obecnie pracuje nad kolejnym filmem, tym razem opowiadającym o aferze SKOK.

Prywatnie Tomasz Sekielski związany jest od 20 lat z Anną Sekielską. Małżonka mocno wspierała go w projektach zawodowych. Teraz w rozmowie z "Vivą" opowiedziała o innym wyzwaniu, przed którym stanął jej mąż. Mężczyzna ważył 185 kilogramów i musiał schudnąć, by nie ryzykować dłużej swojego zdrowia.

- Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był statni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie - zdradza Anna Sekielska.

Żona wspomina odchudzanie Tomasza Sekielskiego

Dopiero operacja zmniejszenia żołądka przyniosła oczekiwane skutki. Tomasz Sekielski schudł już 50 kilogramów i przyznaje, że nie zrobiłby tego samego, gdyby nie wsparcie żony.

- Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie osiągnąłbym tyle w życiu zawodowym, gdybym nie miał Ani i rodziny. Tu jest mój azyl - powiedział w wywiadzie.

Tomasz Sekielski nie zamierza spocząć na laurach i wciąż gubi nadprogramowe kilogramy. Potwierdza, że przed zmniejszeniem żołądka był bardziej niesubordynowany. Jego największą pokusą były słodycze. Teraz dieta dziennikarza wygląda całkiem inaczej.

- Jem jedną dziesiątą tego, co dawniej. Ale jadam wszystko. Teraz podczas wyjazdu, kiedy zjadłem cztery łyżki zupy w restauracji, właścicielka obraziła się, że mi coś nie smakowało. Popatrzyła na mnie podejrzliwie, bo jednak jestem ciągle duży. Nie kojarzę się z kimś, kto zostawia resztki na talerzu - zdradza Tomasz Sekielski.

Co sądzicie o tej przemianie?

RadioZET.pl/PCh