Zamknij

Tomasz Sekielski schudł 70 kg. Nowe zdjęcia zaskakują! Tak teraz wygląda znany dziennikarz

Judyta Wanicka
09.07.2020 19:23
Tomasz Sekielski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Tomasz Sekielski niewiarygodnie schudł po operacji zmniejszenia żołądka. Autor dokumentu "Tylko nie mówi nikomu" i "Zabawa w chowanego" zrzucił już 70 kg. Zdjęcia odchudzonego Tomasza Sekielskiego można zobaczyć na Instagramie. Metamorfoza dziennikarza wprawia w osłupienie!

Tomasz Sekielski schudł już 70 kg i nie odpuszcza walki o szczupłe ciało. Reżyser głośnych dokumentów "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego" przeszedł niewiarygodną metamorfozę po tym, jak poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Już na gali Grand Press 2019 Sekielski pojawił się wyraźnie szczuplejszy, ale dopiero na nowych zdjęciach widać, jak bardzo zmniejszyły się jego gabaryty. 

Były dziennikarz TVN24 przez ostatnie lata cierpiał z powodu otyłości. W krytycznym momencie ważył ponad 200 kilogramów. Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol czy narkotyki, moim uzależnieniem było jedzenie – mówił w "Dzień dobry TVN". Gdy stan zaczął zagrażać życiu, Sekielski zdecydował się na operację bariatryczną, w wyniku której wycięto mu 80 procent żołądka. Zmienił dietę i zadbał o aktywność fizyczną. Efekty widać dzisiaj gołym okiem. 

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Opowiedział o dramatycznej walce z otyłością

Tomasz Sekielski schudł 70 kg po operacji zmniejszenia żołądka 

Postępy w odchudzaniu Tomasza Sekielskiego można śledzić na jego Instagramie. 46-letniemu dziennikarzowi udało się zrzucić już 70 kilogramów i poprawić wygląd sylwetki. Dziennikarz pochwalił się swoim sukcesem w najnowszym poście. 

Ten miły facet po prawej to @mariusz_kurpinski, który podjął się przygotowania mnie pod względem fizycznym do pokonania #12wyzwansekielskiego. Nie będzie łatwo, to wiedzieliśmy, ale nie zamierzamy się poddać. Już -70 kg na liczniku - obwieścił Tomasz Sekielski. 

Internauci są pod wrażeniem przemiany Tomasza Sekielskiego. W komentarzach posypały się gratulacje i słowa uznania. 

Dajesz chudzinko! - dopingowała Hanna Lis.

Ale świetnie pan wygląda, panie Tomaszu. Szacunek za wytrwałość!

Piękna robota! 

Ta liczba powala z nóg! To jak wydalić z siebie obcego! Trzymam kciuki! - piszą internauci. 

Posłuchaj podcastu