Zamknij

Tomasz Stockinger po raz pierwszy pokazał się z nową partnerką [FOTO]

26.07.2021 13:51
Tomasz Stockinger z partnerką
fot. Vipphoto/ East News

Tomasz Stockinger od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochany. Gwiazdor "Klanu" zabrał ostatnio swoją ukochaną na pokaz mody. Jego partnerka Kasia towarzyszyła mu na salonach po raz pierwszy.

Tomasz Stockinger  jakiś czas temu przeżywał poważne problemy ze zdrowiem. Gwiazdor znany publiczności z serialu "Klan" po poważnej operacji serca odzyskał na szczęście zdrowie i radość życia. Jakiś czas temu podzielił się z fanami informacją, że jego serce jest zajęte. Tomasz Stockinger pojawił się niedawno po raz pierwszy z partnerką na salonach.

Zobacz też: Antypisowskie hasło w "Klanie"? Widzowie dostrzegli szokującą dekorację

Tomasz Stockinger po raz pierwszy pokazał się z nową partnerką [FOTO]

Gwiazdor zaśpiewał na 90. obchodach istnienia Juraty. Impreza była też okazją do zapozowania na ściance z nową partnerką Katarzyną. Ukochana aktora towarzyszyła mu również podczas pokazu mody Doroty Goldpoint w Juracie.

Serialowy doktor Lubicz niewiele mówi o swojej ukochanej. Jakiś czas temu w rozmowie z "Super Expressem" tak komentował nowy związek:

Myślę, że nadejdzie taka chwila, że oboje z Kasią podejmiemy decyzję, by porozmawiać oficjalnie na temat tego, co nam w duszy gra. Tymczasem kibicujcie nam i pozwólcie, że nie będziemy na tę chwilę udzielać komentarza w tej sprawie. Będę wdzięczny za uszanowanie tej wspólnej decyzji - tłumaczył aktor.

Kibicujecie mu?

Tomasz Stockinger z partnerką
fot. Viphoto/ East News