Zamknij

Tommy Dorfman w odważnej sesji. Transpłciowa aktorka Netflixa trafiła na okładkę

25.08.2021 10:49
Tommy Dorfman
fot. Backgrid/East News

Tommy Dorfman to aktorka, znana z hitowego serialu Netflixa - "13 powodów". Wtedy grała tam jako on, wcielając się w postać Ryana Shavera. Kilka tygodni temu dokonała coming outu jako transpłciowa kobieta. Teraz wzięła udział w odważnej sesji odkładkowej dla znanego magazynu.

Tommy Dorfman ogłosiła w lipcu, że identyfikuje się jako kobieta i tak żyje już od dłuższego czasu, mając za sobą korektę płci. Stwierdziła również, że od tej pory będzie przyjmować tylko role kobiece. Aktorka, która zagrała Ryana Shavera w serialu Netflixa " 13 powodów", wzięła właśnie udział w sesji okładkowej dla magazynu "In Style". Prezentuje się tam w wyrazistych, kobiecych stylizacjach, prezentując swoje ciało po metamorfozie.

Zobacz także: Natalia Balicka zabrała głos w sprawie kreacji z Miss Supranational. Pokazała, w czym miała wystąpić

Tommy Dorfman w okładkowej sesji dla magazynu "In Style"

W magazynie "In Style", poza sesją zdjęciową z Dorfman, pojawił się także obszerny wywiad z aktorką, w którym ujawnia ona, że odkąd pamięta, widziała siebie jako kobietę. "Ilekroć zamykam oczy lub śnię, widzę siebie jako kobietę. Tak było zawsze" - powiedziała dziennikarce Laurze Brown. Gwiazda podkreśliła, że to kobiety pomogły jej zrozumieć, kim naprawdę jest i jak odnaleźć w sobie kobiecość. Teraz, dzięki wielkiej przemianie, jaka się w niej dokonała, wreszcie czuje się szczęśliwa.

"Nigdy w życiu nie czułam się lepiej. Spędziłam 28 lat mojego życia z myślami samobójczymi i w depresji, dochodząc do siebie po alkoholizmie i narkomanii. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek była naprawdę szczęśliwa aż do zeszłego roku. Patrzę na swoje stare zdjęcia i widzę, jak cholernie nieszczęśliwa byłam na każdym z nich" - stwierdziła. "Dopiero teraz czuję się tak, jak chyba zawsze powinnam była się czuć" - dodała.